Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Real Soccer Haxball League

Wypożyczaj samochody w Sosnowcu od 65zł !
03-12-2017

Z roku na rok na rodzimych drogach można dostrzec większy odsetek pojazdów osobowych. Polacy regularnie się bogacą, znacznie więcej rodzin stać na swoje auto. Niestety, koszty paliwa wciąż są dość wygórowane, toteż w dalszą przeprawę częściej wybieramy się pociągiem niż swoim autem. Całe szczęście funkcjonuje wiele firm, w których wynajmiemy samochód.

Firma Wynajmujtanio.pl od wielu lat proponuje różnej klasy samochody pod dzierżawę. Nasze siedziby dostępne są w większych miastach Śląska, dzięki czemu można wypożyczyć auto w jednym miejscu po czym oddać w następnym. Nasza baza samochodów pod wynajem nieustannie się powiększa, zapewniamy rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb. Klienci wynajmą u nas zarówno ekonomiczne auta gorszej klasy, jak i eleganckie samochody największych firm. Żeby skorzystać z naszych samochodów wystarczy złożyć rezerwację konkretnego modelu, po czym odwiedzić najbliższy lokal. Istnieje również możliwość dostarczenia pojazdu pod wybrany adres. Osoby pragnące skorzystać z wynajmu powinny mieć skończone 21 lat, a także prawo jazdy ważne przynajmniej od roku. Pracownicy Wynajmujtanio.pl - Wypożyczalnia samochodów Sosnowiec wymagają od interesantów okazania ważnego dowodu osobistego. Wynajem wiąże się również z uiszczeniem kaucji, która zostanie w całości zwrócona po nie stwierdzeniu żadnych uszkodzeń samochodu. Klient także ponosi koszty związane z zakupem benzyny, istnieją także dzienne limity przebytych kilometrów.


Jump to month: