Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Real Soccer Haxball League

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AH Gumisie
26-06-2016, 19:43 (This post was last modified: 26-06-2016, 19:43 by Dries Mertens I4.)
AH Gumisie
Po fuzji z BF i objętej przeze mnie trenerki na czas Ligi Europy kadra AHG na ten turniej wygląda tak:
Bramkarze:
Numer 1 - Nowicjusz
Numer 2 - varck(możliwa gra na DEF lub FF)
Rozgrywający:
Numer 1 TOP DEF EU - Eneko
Numer 2 - Zivkovic(możliwa gra na FF)
Snajperzy:
Numer 1 "Łowca Siatek" - Dries Mertens I4(możliwa gra na DEF)
Numer 2 - ricardinho
Numer 3 "Marnujący Setki" - Erfan(Pozycja podwieszony SĘP)
Numer 4 "Talencik" - Costa 10(możliwa gra na GK)

I tak prezentuje się nasza kadra na bieżące rozgrywki RSEL. Wszyscy gracze nie mieli styczności z jakimkolwiek turniejem międzyforumowym RS, także jest to dla wszystkich pierwsza szansa na pokazanie się szerszej publiczności. Na pewno jest to duży plus dla tych zawodników, jak wiadomo większość dopiero rozpoczęła styczność z RS'em i taka gra powinna tylko sprawić ze popłyną dalej w karierach Wink2 Największym sukcesem zawodników tutaj jest 8 miejsce w ML, także na prawdę jest to dla ncih wielki sukces i obowiązek gra w tych rozgrywkach i reprezentowanie każdego z nas. Skromnie dodam, że jako trener stworzyliśmy z Zivkoviciem(Asystent, z powodu braku czasu oddał mi trenerkę i dlatego mam przyjemność potrenować tych graczy) taktykę, poćwiczyliśmy i mamy nadzieję, że na turnieju przyniesie oczekiwany skutek. Trafiliśmy do grupy A w której zmierzymy się z:
Haxball Friends - Włoski zespół. Na forum jedynym graczem którego możecie znać jest grający tam pacman. Porozmawiałem z nimi, zajęli w ostatnich rozgrywkach 3 miejsce. Dla nich mimo, że zajęliśmy 8 miejsce bardzo groźnymi rywalami. Twierdzą, że każdy zespół z RSHL jest silny dla nich. Widać jaką renomę zrobiliśmy sobie wśród obcokrajowcówHappy
Citizens - Zespół z upadłej ligi francuskiej. Na razie jeszcze nie zgłosili kadry
Golden Army - Niemiecki zespół, możecie kojarzyć z niego Tsubasę z publiców
Grane są mecze u siebie i rewanże, czyli z każdym zespołem zmierzymy się 2 razy i raz my załatwiamy hosta raz oni. Nasz debiut przypada na ten wtorek, o godzinie 21 mierzymy się z Haxball Friends na ich hoście. I to tyle na ten moment, będę aktualizował wyniki.
Gadu Gadu
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
Reklama

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)