Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Real Soccer Haxball League

Thread Closed
Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Alternatywa na SC [Przeniesione przez Hannibal Lecter]
02-06-2016, 18:23
Alternatywa na SC [Przeniesione przez Hannibal Lecter]
Z powodu tego, że propozycja draftu na SC nie spotkała się z pozytywnym odbiorem wśród wszystkich użytkowników, wychodzę z małą alternatywą, która może nieco ożywi, wyrówna i zarazem będzie nieco cieplej przyjęta. Chodzi mi o to, że można wprowadzić ograniczenia polegające na tym, że np. tylko 3 zawodników grających w jednej drużynie w obecnym sezonie będzie mogło grać ze sobą na SC. Może nie tyle wyrówna to drużyny, bo domyślam się, że i tak lepsi dobiorą się z tymi lepszymi, ale i tak wprowadzi to trochę pozytywnego zamieszania i może dzięki temu turniej będzie nieco ciekawszy Wink2
Gadu Gadu
Visit this user's website Find all posts by this user

Reklama
02-06-2016, 18:25
RE: Alternatywa na SC
Lepsze to niż w ogóle brak ograniczeń, ale efekt będzie taki że reaktywujące się teamy jak Elokwentni Poloniści by Tijo będą mieli łatwiej, tacy jak Fabre czy Maggio się sfochają bo nie zagrają ze swoimi, a młodych i tak nie będzie miał kto wprowadzić.

On(L)y draft Biggrin

[Image: 7fXbY98.jpg]

WP NWO SMH ZM BR IN FCD FR LG PTHC VV North Korea Iceland

"Nabierz skilla albo zgiń"

"Haters gonna hate" & "Psy szczekają, karawana idzie dalej"
Gadu Gadu

02-06-2016, 18:28
Od razu dajmy wymóg, że w drużynie na SC muszą być osoby z 4 różnych zespołów tego sezonu i to najlepiej po 2 drużynach z miejsc 1-6 i 7-12 ... żeby przypadkiem nie były to jedynie drużyny 1-6 ;x
Gadu Gadu
Find all posts by this user

02-06-2016, 18:38
No tak fabre, bo przeciez lepiej przez cały rok sezony z tymi samymi mordami a jak znajdzie się okazja i sposobność by zrobić coś innego i może ożywić forum to nie, nie pasuje fabregasowi (może się boi, że ludzie się pomieszają a biedny fabregas skillem nie dorówna i trafi do gorszych). Litości, to ograniczenie 3 ludzi i tak powinno wyglądać dla was lepiej niż draft ;]
Gadu Gadu

02-06-2016, 18:44
Dobrze varck, że ty dorównasz skillem i biedny varck w końcu pogra na miarę swojego top 3 ;x
Czym takie ograniczenie ożywi forum? Już bardziej ten draft ożywi forum ... ilością postów Biggrin
Gadu Gadu

02-06-2016, 18:46
Tymczasem Fabregas ożywi forum i jego humorki przeniosą się na innych. Może weź wyluzuj trochę...?
Gadu Gadu

02-06-2016, 18:53 (This post was last modified: 02-06-2016, 18:55 by Alcazar.)
Dobra, to ja mam lepszą propozycję.

Dajmy zakaz gry na SC wszystkim graczom, którzy mają rozegrane więcej niż 20 meczów w karierze (z wyjątkiem Stiflera oczywiście), tak, aby nowicjusze których mamy na forum przecież tak dużo że do PH i ET zgłosiło się całe 0 stażystów mogli sobie pograć. A jak komuś to nie pasuje, to znaczy że jest spłakanym gówniarzem widzącym tylko czubek własnego nosa.

Trzeba sto razy przegrać, aby ten jeden raz wygrać

[Image: tumblr_msm702Ba8q1qh6h8bo1_250.gif]
Gadu Gadu

02-06-2016, 19:03 (This post was last modified: 02-06-2016, 19:04 by Unquero.)
Czym więcej zakazów i nakazów, tym mniej zabawy. Lepiej już nie ułatwiać na siłę wprowadzenia do gry nowych graczy, kosztem utraty tych doświadczonych. Ani jedni ani drudzy na tego typu pomysłach nie skorzystają, bo nie będzie trwałych zespołów. Moim wolnościowym zdaniem, powinno być tak jak poprzednio, jeśli chodzi o zasady Summer Cup, a gdy ktoś z nowych graczy rzeczywiście będzie chciał zagościć w lidze, to na pewno jakiś klub znajdzie. Problem leży w tym, że kiedyś nowy gracz wchodził na stronę, stał zawsze jakiś public, mimo że ciężko było wbić w końcu się dostał, jeśli nie dostał kicka z uwagi na miejsce, to mógł się pokazać. Teraz takiej możliwości nie ma, a w samych ligach się pokazać to za dużo ze względu na poziom gry i za mało ze względu na czas.
Gadu Gadu

02-06-2016, 19:52 (This post was last modified: 02-06-2016, 19:56 by Kebo.)
(02-06-2016, 18:25)Steve Stifler Wrote: Lepsze to niż w ogóle brak ograniczeń, ale efekt będzie taki że reaktywujące się teamy jak Elokwentni Poloniści by Tijo będą mieli łatwiej, tacy jak Fabre czy Maggio się sfochają bo nie zagrają ze swoimi, a młodych i tak nie będzie miał kto wprowadzić.

Bardzo mi przykrto wawrzyniak, ale w zesżłym roku maggio nie grał w MOIM teamie, a w tym również JA robię drużynę w której znajdzie się 4-5 zawodników z NA, paru z GSS i kilku wolnych. No, ale jak widać Ty wiesz wszystko najlepiej Smile Do tego NA prowadzę JA, więc nie wiem czemu naskok kolejny na maggio. Dlatego, że jest przeciwny Twojemu draftowi i dyskutuje z tobą? Smieszne

[Image: oapp9v.jpg]
Gadu Gadu

02-06-2016, 21:09
(02-06-2016, 19:52)Eden Wrote:
(02-06-2016, 18:25)Steve Stifler Wrote: Lepsze to niż w ogóle brak ograniczeń, ale efekt będzie taki że reaktywujące się teamy jak Elokwentni Poloniści by Tijo będą mieli łatwiej, tacy jak Fabre czy Maggio się sfochają bo nie zagrają ze swoimi, a młodych i tak nie będzie miał kto wprowadzić.

Bardzo mi przykrto wawrzyniak, ale w zesżłym roku maggio nie grał w MOIM teamie, a w tym również JA robię drużynę w której znajdzie się 4-5 zawodników z NA, paru z GSS i kilku wolnych. No, ale jak widać Ty wiesz wszystko najlepiej Smile Do tego NA prowadzę JA, więc nie wiem czemu naskok kolejny na maggio. Dlatego, że jest przeciwny Twojemu draftowi i dyskutuje z tobą? Smieszne

Nie pamiętam kto dokładnie z kim grał w zeszłym roku, wybacz. I dzięki za info, że robisz team - pomoże to w analizie wyników ankiety Biggrin

PS: Nie naskakuje na Maggio, nic do niego nie mam. A że dyskutuje ze mną, to odnoszę się do niego.

[Image: 7fXbY98.jpg]

WP NWO SMH ZM BR IN FCD FR LG PTHC VV North Korea Iceland

"Nabierz skilla albo zgiń"

"Haters gonna hate" & "Psy szczekają, karawana idzie dalej"
Gadu Gadu

Thread Closed

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)