Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Real Soccer Haxball League

Thread Closed
Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Angola vs Chorwacja
15-07-2017, 17:20
Angola vs Chorwacja
Komisja postanowiła, że mecz wspomniany w temacie ma zostać powtórzony, no ale chyba jednak nie do końca.
Zawodnik Emiralay, który wystąpił w tym meczu był jedenastym zawodnikiem dopisanym do kadry Angoli bez wcześniejszego wypisywania nikogo z kadry.
Wnioskuję o walkower na korzyść drużyny Romana w związku z tą sytuacją, którą przeoczyli wszyscy.. z wyjątkiem Klapona. King
Pozdrawiam cieplutko.
Gadu Gadu
Find all posts by this user

Reklama
15-07-2017, 17:26
RE: Angola vs Chorwacja
Ja nie przeoczyłem ... proszę nie kłamać!
Jak ty poker chyba jakiś obrońca Chorwacji, idę ci w łapę dali?
Gadu Gadu

15-07-2017, 17:27
Skoro nie przeoczyłeś, to czemu nie było walkowera :o W łapę nic nie dostałem :/
Gadu Gadu

15-07-2017, 18:17 (This post was last modified: 15-07-2017, 18:22 by Pawło Kutas.)
To tak z innej beczki: 

[Image: 0IptRsK.png]

Quote:Kapitanem drużyny powinna być osoba posiadająca do tego odpowiednie predyspozycje oraz wiek nie mniejszy niż 15 lat (oceny dokonuje administracja).

hehe

@edit: Do czego zmierzam? A no do tego, iż "Sz. P." Calahan nie ma predyspozycji do bycia kapitanem, co udowodnił wystawiając niezatwierdzonych kopaczy. Decyzja o powtórce meczu zapadła, spoko.
Ale tutaj mamy kolejny przykład łamania regulaminu. Pewnie zaraz zlecą się obrońcy Angoli (a bo to SC, a bo to 4fun, a bo to ból pupy itp.). Nasuwa się pytanie - czy administracja dokonała "oceny"?

[Image: efdb2d7c464baa02.jpg]
Pawło Kutas według mnie nie jest chu*owym graczem.
~Radson
Gadu Gadu

15-07-2017, 18:48
[Image: 200_s.gif]

Panowie Admini, to że nie znaliście Regulaminu w poprzedniej sprawie to jeszcze w miarę rozumiałem. Ale o 10 graczach w drużynie na SC wie KAŻDY. Ciekaw jestem, jakim cudem doszło do takiej inby, to może być zabawne xD

[Image: 7fXbY98.jpg]

WP NWO SMH ZM BR IN FCD FR LG PTHC VV North Korea Iceland

"Nabierz skilla albo zgiń"

"Haters gonna hate" & "Psy szczekają, karawana idzie dalej"
Gadu Gadu
Visit this user's website Find all posts by this user

15-07-2017, 18:52
What a joke of decision ahaha! They fail rules and teams pay conseguences , absurd that we have to replay match + I am banned in this match and Makumba makes jokes on wah.. just wow.  Biggrin

15-07-2017, 19:50 (This post was last modified: 15-07-2017, 19:51 by Verpakovskis.)
Czyli podsumowując, administracja organizująca daną imprezę nie ogarnia zasad, które sama ustaliła, na których straży stoi i ma obowiązek by owe zasady były przestrzegane.

[Image: giphy.gif]

Na miejscu Head Admina wyciągnąłbym jakieś konsekwencje, bo to zakrawa nawet nie na nieudolność ale na szkodę Administracji, gdyż takie nieogarnięcie wystawia tą instytucję na śmieszność. Nie, nie atakuję dlatego bo to modne. Dlaczego? Wyjaśniam.

Zawsze bowiem była następująca linia obrony w każdej Komisji przy każdej Administracji:  "Nas to nie obchodzi, użytkownicy mają szanować regulamin, jak nie to kara i tyle", jeszcze przy tym czasem śmieszkując z owej niewiedzy. Teraz mamy śmieszkowanie z ich ewidentnej wpadki. Skoro Admini nie ogarniają regulaminu to po co regulamin i ich kuratela? Niech się drużyny zgadają co do warunków gry i jazda. :v :v :v

Stwierdzam, że niewyciągnięcie żadnych wniosków będzie jakimś kiepskim żartem.

[Image: comment_R2RZjGIoeT9tYw0eQejsgFDpDpdQ2C6T.gif]

15-07-2017, 21:24
Wtopa niestety, no trudno, dopilnujemy, żeby się to nie powtórzyło. Decyzja została podjęta i zostanie podtrzymana, spuszczam kurtynę przemyślenia dla nas na to co się stało.

W razie jakichkolwiek pytań, piszcie GG: 41081443.

Gadu Gadu

Thread Closed

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)