Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Real Soccer Haxball League

Poll: Jak dokonać podziału drużyn?
This poll is closed.
1. Podział według liczby rozegranych meczów przez zawodników
42.39%
39 42.39%
2. Podział po kwalifikacjach
47.83%
44 47.83%
3. Podział wg wyboru przez graczy
9.78%
9 9.78%
Total 92 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Closed
Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ankieta dotycząca podziału drużyn w sezonie 15 (Przniesione przez Mateo)
27-12-2016, 20:31
Ankieta dotycząca podziału drużyn w sezonie 15 (Przniesione przez Mateo)
Witam bardzo serdecznie.

Podczas dzisiejszego zebrania na TeamSpeak’u dyskutowaliśmy na temat systemu ligowego w sezonie 15. Jak wiemy, liczba ekip będzie oscylowała w granicach od 12 do 16. Musimy przez to stworzyć podział na dwie ligi. Na zebraniu zapadła decyzja, że od początku liga będzie podzielona na Major League i Initial League. Teraz jednak decyzja należy do ogółu – każdy z Was ma szansę wybrać opcję, która według niego powinna obowiązywać przy podziale klubów na dwie ligi. Wygra ta opcja, która otrzyma największe poparcie, więc do dzieła!

1. Podział według liczby rozegranych meczów przez zawodników
Pierwsza propozycja została przedstawiona przez Akahoshiego. Podział ligi miałby następować według następującego przelicznika: W każdym teamie należałoby podliczyć łączną liczbę meczów rozegranych przez wszystkich zawodników, a następnie rozdzielić ekipy wg tzw. „expa”. Najbardziej doświadczone zespoły trafiłyby do Major League, a te najmniej – do Initial League.

2. Podział po kwalifikacjach
Nie byłyby to typowe kwalifikacje, które trwałyby kilka tygodni. Rozegrano by je w trzy dni. Pierwszego dnia zostałby ustalony podział drużyn na koszyki oraz rozlosowano by fazę grupową. Drugiego dnia rozegrano by fazę grupową, a trzeciego – pucharową. Mecze trwałyby 2x 5 min albo 1x 10 min, wszystko toczyło by się w sposób dynamiczny.

3. Podział wg wyboru przez graczy
Ostatnia koncepcja to podział zespołów wg wyboru przez zawodników. To oni mieliby zdecydować o mocy danego zespołu i przydzielić dany team do poziomu rozgrywek. Wyboru dokonaliby Ci najbardziej doświadczeni, obeznani w haxballowych rozgrywkach.

Każdy z tych systemów ma swoje wady i zalety. Decyzja będzie jednak demokratyczna. Start ligi nie planujemy przed 9 stycznia, dlatego mamy trochę czasu na wszelkie kroki. Wybór należy do Was – czas na głosowanie macie do 31 grudnia, g. 23:59. W Nowy Rok rozpoczniemy działania związane z wybranym przez Was systemem.

To tyle ode mnie, pozdrawiam gorąco.
Gadu Gadu
Find all posts by this user

Reklama
28-12-2016, 19:14
RE: Ankieta dotycząca podziału drużyn w sezonie 15
Moim zdaniem najlepszy wybór to kwalifikacje...

29-12-2016, 12:56
1 opcja - doświadczenie, tak jak była mowa, aby zapobiec wynikom 10:0

Haxball to jest nierozłączna część życia.
Waleczne Modliszki, Polish Skills (sezon 15,16), Death Eaters (s 16), Trener Akademii Defenders of Democracy
Gadu Gadu

29-12-2016, 12:59
Najlepszym wyborem byłaby opcja numer 3, ale jako że nie ma szans na to, by wygrała, to głos poszedł na nr 1.

[Image: 9776707_nowasygnaturka.jpg]

[Image: 25532171_1912104808804207_20218288138867...e=5AC7A4CB]
Gadu Gadu

29-12-2016, 14:27
Jak dla mnie kwalifikacje to nie jest dobry pomysl. Tym bardziej jesli mecze mialby trwac 10min. Jak wiadomo w wiekszosci meczy na wyzszym poziomie czasem 20min nie wystarczy zeby strzelic bramke. Po za tym takie mecze bylyby prawdopodobnie do pierwszego bledu, 1 bramka i autobus przez co zdecydowanie slabsze druzyny moglyby pozniej grac z tymi najlepszymi bo mialy po prostu farta, a ci lepsi z tymi slabszymi bo mieli pecha lub nawet gorszy dzien. A propo gorszego dnia... Mecze maja byc rozgrywane w 2dni. Juz pomijajac fakt, ze komus moze nie pasowac termin, bo ma wazniejsze rzeczy na glownie niz hax... ale jak wiemy malo kto kazdego dnia, 7 dni w tygodniu przez cale miesiace dysponuje swoja szczytowa forma. I powiedzmy taki bramkarz ktory sporo osiagnal na forum, caly czas gral na najwyzszym poziomie, ma gorszy dzien i przez niego druzyna nie bedzie grala na najwyzszym poziomie. Wiem, ze jest to troche gdybanie ale nie jest to tez jakas fantazja, bo faktycznie moze sie tak zdazyc. Dlatego wlasnie jestem za pierwsza opcja, gdyz jak dla mnie jest najbardziej sprawiedliwa.

[Image: 5316677400_1326980696.jpg]
Gadu Gadu

29-12-2016, 14:33
(29-12-2016, 12:59)Prince Wrote: Najlepszym wyborem byłaby opcja numer 3, ale jako że nie ma szans na to, by wygrała, to głos poszedł na nr 1.

Trzecia opcja to jest czysty rak, uznaniowe rozdzielenie ekip według widzimisię graczy, nie wiem jak to może być najlepsza opcja
Gadu Gadu

29-12-2016, 15:18
Ja niewiem czemu ale boję się tworzenia dwóch lig, bo jeśli przejdzie opcja numer jeden to na pewno zagramy w drugiej lidze ze względu na brak expa. I teraz tak, my przygotowujemy się do ligi już dobre trzy miesiące. Patrząc na to co się wyprawia wątku o rejestracji, może się okazać ze zagramy kilka spotkań, reszta W/O i dziękuje , do widzenia. A po sezonie i tak się okaże ze ilość drużyn która upadła będzie na tyle duża, ze i tak czy siak zagramy w najwyższej klasie.
Wniosek? Przygotowywać się trzy miesiące, zagrać kilka spotkań, i znowu czekać miesiące na poważną grę ? 
Ryzyko? Upadek Death Eaters
Spokojnie upadek póki co nam nie grozi, atmosfera w szatni jest znakomita Smile, ale ryzyko zawsze istnieje. Także Panowie Organizatorzy prośba, aby to wszystko miało ręce i nogi Smile
Pozdrawiam
Gadu Gadu

29-12-2016, 15:51
Ja jestem zainteresowany dlaczego tak uparcie wszyscy twierdzą, że dwie ligi to jedyne sensowne rozwiązanie.Powiedzmy sobie szczerze, więcej niż 12-14 drużyn nie będzie ( pomijając pewne rozwiązanie kilku) a według mnie granie po 6 drużyn na ligę, to trochę bezsens.Widziałem, że przy ewentualnej grze na jedną ligę były obawy o na przykład koronę króla strzelców, że zdobędzie ją ten, który strzeli najwięcej goli tym słabym teamom.No ale, czy w prawdziwej piłce jest inaczej? Czy takiemu Ibrahimovicowi mieliby odliczać gole zdobyte przeciwko Swansea? No oczywiście, że nie, to niedorzeczne.Dlatego myślę, że to nie byłby tak duży problem. Strzelił najwięcej goli - należy mu się korona, proste Smile A co do wysokich wyników typu 10-0, no cóż w większości nowe drużyny na tym forum grają otwarty futbol, czego o tych bardziej doświadczonych nie można powiedzieć.Osobiście wolę oglądać wysokie wyniki, niż nudne remisy 0-0 z niekończącymi się przebitkami w środku pola. Tyle ode mnie, nie będę dalej zanudzał wypocinami nowego na tym forum, pozdrawiam Smile
Gadu Gadu

29-12-2016, 16:54
Trzecia opcja to w ogóle nieporozumienie i klęska tej ankiety. Jeżeli chodzi o pierwszą to ilość rozegranych spotkań nijak ma się do umiejętności zawodników, bowiem rshl to nie jedyne forum haxballa na świecie. Dlatego według mnie najuczciwszą z opcji jest opcja numer 2, która jednak wiąże się z przedłużeniem sezonu i poświęceniem nieco czasu na rozegranie spotkań kwalifikacyjnych. Mimo wszystko jednak pozostaję przy opcji numer 2.
Gadu Gadu
Visit this user's website Find all posts by this user

29-12-2016, 17:18
Upewniając się: mam nadzieję, że drużyny, które nie rozwiązały się po poprzednim sezonie nie będą się musiały bawić w jakieś baraże? :v
Gadu Gadu

Thread Closed

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)