Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Real Soccer Haxball League

Thread Closed
Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aventador - Best Saves Ever!
20-02-2014, 00:23 (This post was last modified: 20-02-2014, 00:36 by Aventador.)
Aventador - Best Saves Ever!
Film stworzony z nudów i z wylewu ostatnich kompilacji. Każdy coś robił to i ja wydam kolejną (5) swoją kompilację.

Zacznę może od tego, iż zdaje sobie sprawę że:
a) niektóre interwencję nie są jakieś super, ale chciałem wpakować dużo materiału, bo muzyki się za bardzo nie dało dopasować do czasu. Mój błąd, szedłem na ilość a nie jakość
b) film ma błędy - zaczynając na złych zbliżeniach, a kończąc na "lagu" (łączenie jednego filmu z drugim). Pierwotnie film miał iść do kosza z powodu dużej ilości błędów, ale postanowiłem go jednak opublikować. Film był renderowany aż 8(!) razy. Sony Vegas się bugował i przestawał renderować w pewnym momencie, stąd też lag na łączeniu filmu. Łączny czas renderowania to ponad 10 godzin, a czas montażu i nagrywania akcji ~4h.
c) muzyka nie koniecznie pasuje, ewentualnie przejście między jedną a drugą.
d) przejścia są lipne

A zakończę filmem:

Jako, że film dopiero co uploadowany to może być przetwarzany i nie być dostępne jeszcze HD!

Najdłuższa seria bez straconej bramki: 182 minuty
Gadu Gadu
Find all posts by this user

Reklama
20-02-2014, 14:10
RE: Aventador - Best Saves Ever!
Podaj nazwe pierwszej nutki. Ogolnie fajnie, tylko scinki po Replayach Kwasny

Hi.[Image: XlFc.png]

Gadu Gadu

20-02-2014, 14:32
Za długi film na kompilacje, ciekawy był ale kompilacje powinny mieć 2-4 min jak dla mnie : P
7/10 ; ]
Gadu Gadu

20-02-2014, 17:39
Global Deejays - Kids. Drugiej nie znam, ściągnąłem z filmiku na YT. No i czasem ścinki są, bo za duże spowolnienie dałem.

Gadu Gadu

20-02-2014, 22:38
Filmik bardzo dobry , ale 2 wady i propozycje na przyszłość, Komplikacja dłuższa niz 5 minut nudzi szczególnie dla Gk-a ona nie powinna wynosić dłużej niż 3 i pol minuty , niektore obrony są podobne , bo technicznie jest bomba , I jeszcze jedno Nie przy każdej akcji powinneś przybliżać i dawać replay co 3-4 akcja tak lub 2 z rzędu jakieś wyśmienite bo to się ciągnie wnieskończoność i po 4 minucie mnie znudziły szczegolnie te Reaplay-e,ale daję 8 za Bdb wykonanie techniczne i podkład muzyczny
Gadu Gadu

20-02-2014, 22:48
W sumie racja co do tych powtórek, mogłem dać tylko przy lepszych. Wezmę to pod uwagę przy następnych kompilacjach. Dzięki ;]

Gadu Gadu

Thread Closed

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)