Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Real Soccer Haxball League

Thread Rating:
 • 0 Vote(s) - 0 Average
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Budżety - najważniejsze informacje!
31-12-2016, 13:41 (This post was last modified: 31-12-2016, 13:42 by WillianCFC.)
Post: #1
Budżety - najważniejsze informacje!
BUDŻETY

Witam gorąco wszystkich użytkowników, dzisiaj oficjalnie ogłaszamy z administracją, że w sezonie 15 wracamy do starej ery, czyli ery budżetów.
Więc z dniem 1 stycznia 0:00, zostaje otwarte okno transferowe, które potrwa do dnia 8 stycznia 23:59, z tego względu i start sezonu planowany jest na 9 stycznia. 

Dzisiaj dokładnie o północy zostaje zamknięta rejestracja drużyn, gdzie stan każdej z nich na początek sezonu wynosi 50 mln, każdy zawodnik dodany do zespołu jest wart 5 mln(liczy się też trener), jest to równe wolnemu transferowi. 
Przykład: Klub składa się z 6 zawodników, każdy zawodnik jest wart 5 mln x 6 = 30 mln         50 mln - 30 mln = 20 mln <- obecny stan konta klubowego

wolny transfer - jest to zakup przez drużynę, zawodnika który do tej pory nie ma klubu, jego cena wynosi zawsze 5 mln

transfer - jest zakup przez drużynę, zawodnika który jest członkiem innego klubu, jego cenę negocjują trenerzy obu ekip, minimalna cena zawodnika jest równa wolnemu transferowi, czyli 5 mln, a ceną maksymalną może być tyle ile zażyczy sobie trener, które sprzedaje zawodnika do innego zespołu (chodzi tu o negocjacje obu trenerów).

Każdy zawodnik posiada też swoją klauzule, którą ustala razem z trenerem, klauzule wpisuje się w sprawach drużyny lub w wątku ze zrobionym transferem

klauzula - jest to ustalenie ceny zawodnika z trenerem zespołu, gdzie zawodnik podczas trwania okienka transferowego na początku sezonu i w przerwie między 1 i 2 rundą, może opuścić klub bez potwierdzenia trenera.

Stan konta swojego klubu będzie można zobaczyć w dziale Drużyny -> Budżetyktóry lada chwila pojawi się na forum.

W Rynku Transferowym pojawi się prócz Zawarcia, Rozwiązania i Wyrzucenia pojawi się też Wypożyczenia, które będą mogły odbyć się tylko, gdy:
Quote:
 1. Istnieje możliwość wypożyczenia zawodników na maksymalnie 3 kolejki ligowe.
  • a. Zawodnik nie będzie mógł grać jednocześnie w macierzystym klubie,
   b. Zawodnik nie będzie mógł grać przeciwko swojemu macierzystemu klubowi,
   c. Kwota wypożyczenia zawodnika zależy od ustaleń między trenerami, powinna zawierać się w przedziale 0-1mln za jedną kolejkę,
   d. W klubie na wypożyczeniu przebywać może maksymalnie 1 zawodnik,

Nowością będzie to, że nie będzie można zaciągnąć pożyczki.


WKRÓTCE POJAWI SIĘ TEŻ NOWY REGULAMIN ROZGRYWEK NA SEZON 15!
Gadu Gadu
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
Reklama


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)