Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Real Soccer Haxball League

Thread Closed
Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cafe RSHL/STUDIO RSHL/ RSHL NEWS! (Przniesione przez Jakub Wawrzyniak)
07-10-2014, 16:18
Cafe RSHL/STUDIO RSHL/ RSHL NEWS! (Przniesione przez Jakub Wawrzyniak)
Witam!
Po rozmowie z innymi uzytkownikami wpadlem na pomysl, aby stworzyc cos na zasadzie "Cafe RSHL!". Transmisja odbywalaby sie kazdego tygodnia w jakis dzien np. Wtorek o godz. 20:00. Z racji, ze streamy ciesza sie wielka ogladalnoscia, pomysl ten jest bardzo dobry! Podczas takiej transmisji, poruszane bylyby propozycje zmian, "transfery", "nowe talenty", podsumowanie tygodnia ligowego ML/IL - byc moze nawet skroty najlepszych bramek. Mozna byloby wprowadzic cos w stylu TOP 10 najlepszych bramek tygodnia/ TOP10 najwiekszych faily lub cos w tym stylu i inne mniej lub bardziej zwiazane z naszym forum/liga rzeczy. Dodatkowo w kazdym tygodniu zapraszany bylby zawodnik/trener/przedstawiciel innej druzyny. Moj punkt widzenia jest nastepujacy:2 prowadzacych + 1 gosc(za kazdym razem z innej druzyny).
Pewnie zaraz ktos rzuci komentarz typu: " taaa z kazdej druzyny chyba cie poje...baobao". Nikt nie bedzie zmuszany do uczestniczenia w transmisji, jedynie zaproszony- jezeli odmowi zaproszenie otrzyma ktos inny. Nie chce, aby glos zabieraly ciagle te same osoby i powtarzaly w kolko te same "bzdury". Kazdy ma swoj punkt widzenia, kazda druzyna ma swoje oczekiwania, cele i nadzieje.
Potrzebny do realizacji tego projektu jest streamer, ktory bedzie chcial sie w to bawic i bedzie sumiennie sie w to angazowal.
Chetnie prowadzilbym taki program.

Czekam na opinie/propozycje/konstruktywna krytyke i wsparcie.
Prosze o wypowiedz streamerow oraz was wszystkich! Nie bojcie sie pisac, rozmawiac! Jednak, jezeli nie macie nic madrego do powiedzenia, to zastanowcie sie dwa razy czy warto.

Pozdrawiam Pakero.
Gadu Gadu
Find all posts by this user

Reklama
07-10-2014, 16:22 (This post was last modified: 07-10-2014, 16:23 by Madd.)
RE: Cafe RSHL/STUDIO RSHL/ RSHL NEWS!
Widzę, że masz na myśli coś typu Liga+Extra na C+ Smile Według mnie bardzo dobry pomysł, jednak najtrudniejszą rzeczą do załatwienia będzie streamer, który będzie miał tyle czasu jak i ochoty żeby się w to pobawić. Poza tym bardzo duży pozytyw za chęci Smile

[Image: tumblr_static_tumblr_static_eqcvjgy7p88w...8s_640.gif]
Gadu Gadu

07-10-2014, 16:32
Świetny pomysł. Gorzej będzie ze stremarem, moze Fha da rade. Ogólnie mówiąć, to Pakero nadaje sie na prowadzącego, ma wyrazisty głos i takie tam ;D. Jestem za, mimo, ze nie wytrzymał presji w meczu z Niemacami na Sc!
Gadu Gadu

07-10-2014, 16:36
Pomysł na pewno ciekawy ale wydaje mi się, że ciężko będzie go zorganizować ... W chwili obecnej jest 3 streamerów (RC, FHA, Mercy) z których RC ma mało czasu i zapewne ciężko będzie mu co tydzień to streamować (najlepiej niech sam się wypowie) dwóch pozostałych po pierwsze mają poziom niższe transmisje niż RC a po za tym są oni trenerami / asystentami i myślę, że godziny wieczorne woleli by spędzać na ligówkach/sparach ... chyba, że ktoś się zadeklaruje Smile

Pomysł mega plus, znalezienie streamera i wykonanie bardzo, bardzo ciężkie Smile
Ale trzymam kciuki i liczę, że to powstanie!!!
Gadu Gadu

07-10-2014, 16:42
W końcu się coś zacznie dziać ciekawego. Tylko czy ludzie będą mieli chęć i ochotę Cię oglądać? Jeden z najlepszych tematów zaproponowanych ostatnimi czasy. Jeśli znajdziesz kogoś kto Ci to udostępni, to znając Ciebie zajmiesz się tym najlepiej jak to możliwe.
Liczę, że to wypali!
Pozdrawiam
Gadu Gadu

07-10-2014, 16:49 (This post was last modified: 07-10-2014, 16:49 by FHA.)
Taki program mogę wam stremować tylko jest 1 warunek. Przygotowanie profesjonalnej grafiki na każdy taki magazyn i dostarczanie mi jej. Smile
Transmitować coś takiego mogę bez problemu i akurat róznicy między moim stremem a Red Cafe róznicy nie będzie widać. Gorzej już jest z meczami gdyż ping nie pozwala przekazywać wam obrazu w dobrej jakości Smile

Gablota wspomnień:
Undefeated Hussars(Season 9) - Mistrzostwo
Summer Cup 2016(Islandia) - 2 miejsce.
Gadu Gadu

07-10-2014, 16:50
Jestem za jak najbardziej. U mnie na handballu jakiś czas istniała podobna inicjatywa i wypadło to bardzo dobrze. Upadło ponieważ streamer nawalił na samym końcu, ale jak pisałem bardzo dobra idea! Co do oglądalności myślę, że nie byłoby problemów u nas na handzie jest mniejsza społeczność, a cieszyło to się sporą popularnością, więc myślę, że i tu problemów by nie było Wink2

[Image: oapp9v.jpg]
Gadu Gadu

07-10-2014, 16:54
Świetny pomysł + skoro FHA nie widzi problemu,można zacząć to robić jak najwcześniej Smile

#TeamEdzio

Gadu Gadu

07-10-2014, 17:02
Genialny pomysł. Grafiki dla FHA to nic trudnego, wystarczy żeby ogarnięty grafik przygotował jakieś szablony potrzebne prowadzącym. Można by było podczas takiego streamu wybrać "4" kolejki, albo chociaż gracza kolejki. Można też wcześniej robić jakieś konkursy, ankiety, żeby wyniki ogłosić na wizji - niby ankiety nie są w różnych kwestiach przekonujące (kolesiostwo), ale to by było tak dla zabawy. Prowadzący mogli by też omawiać mecz kolejki oraz opisać innym sytuacje w tabeli. Mogliby też komentować obecną sytuację w ligach i przewidywać jak to się potoczy - tak jak w tych wszystkich programach o piłce nożnej.
Różnego rodzaju animacje, filmiki, kompilacje i grafiki związane z danym odcinkiem jeszcze lepiej pomagałyby przedstawić twórcom swój program.

[Image: LOCAAAAAAAAAAA7asdsdsad6766482dece2.jpg]
Gadu Gadu

07-10-2014, 17:06
Odbiegając od tematu, to do takich grafik wystarczy najprostszy program, mianowicie GIMP, którego ma za pewne większość osób Smile
Sam kiedyś się bawiłem w różne grafiki, także dla potrzeb własnych (prowadzę kilka fp.), więc jeśli nie miałoby to być "nie wiadomo jakie" tylko raczej "normalne", to chętnie bym to ogarnął Smile

[Image: tumblr_static_tumblr_static_eqcvjgy7p88w...8s_640.gif]
Gadu Gadu

Thread Closed

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)