Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Real Soccer Haxball League

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chrizzen
30-05-2018, 18:25 (This post was last modified: 30-05-2018, 18:28 by Chrizzen.)
Chrizzen
55394191
GK
z dyspozycja bedzie bardzo roznie, ale mimo wszystko zalezy mi na powrocie do regularnej gry w rsa, wiec mile widziane zespoly z aktywnie grajacymi zawodnikami, jak bedzie fajna druzyna to i beda duze checi

mile widziane propozycje testow, bo sam musze zobaczyc jaki poziom aktualnie prezentuje

Find all posts by this user
Quote this message in a reply
Reklama
04-06-2018, 11:20
RE: Chrizzen
w dalszym ciagu aktualne, dodam tylko, ze aktywnosc obecnie jest na bardzo wysokim poziomie, forma mysle, ze calkiem przyzwoita a checi takze dosc sporeSmile

04-06-2018, 18:01
polecam, spoko gość Wink2

14-06-2018, 11:33
caly czas czekam na konkretne, ciekawe oferty, mozna mnie zlapac takze na teamspeaku

dodam jeszcze, ze moge odnalezc sie na kazdej pozycji, ale jednak chcialbym przede wszystkim grac na bramce

troszke dziwi mnie w sumie tak male zainteresowanie wsrod lepszych zespolow, bo moim skromnym zdaniem prezentuje sie bardzo dobrze na ten moment, a do tego jestem bardzo aktywny i chetny do gry, co chyba w dzisiejszych czasach powinno byc najwazniejsze, ze wzgledu na spadajace zainteresowanie ta gra wsrod graczyWink2

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)