Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Real Soccer Haxball League

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co do nowego haxballa
28-10-2017, 19:43
Co do nowego haxballa
Na innych forach temat był poruszany więc i tu go ja postanowiłem rozpocząć
Niektórzy się skarżą na to, iż nie mogą wejść na niektóre roomy albo po prostu ich "desynchronizuje". 
Aby rozwiązać ten drugi problem, bo nie wiem czy pomoże również na pierwszy, wejdź w:  http://html5.haxball.com/reverse_setting.html i zmień ustawienie na enable. Problem powinien zniknąć.
(Dowiedziałem się dzięki PlayMasterowi, +1 ode mnie za przeszukanie internetu)

Skoro już jesteśmy przy temacie, czy ktoś ma kontakt z basro? Bo mój angielski jest w stanie słabym (Saluś coś o tym wie XD) Niektórzy się skarżą na:
-Brak avatarów
-Brak opcji /store
-Nie ma koszulek
-Przydałaby się opcja, jak w HaxArenie, aby móc tworzyć boty
-Ktoś narzekał, że dźwięków nie można ściszyć.

Myśle, że to takie podstawowe problemy/narzekania graczy z haxballa (HTML5)

Ode mnie to tyle, cześć.

Haxball to jest nierozłączna część życia.
Waleczne Modliszki, Polish Skills (sezon 15,16), Death Eaters (s 16)
Gadu Gadu
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
Reklama
28-10-2017, 20:26
RE: Co do nowego haxballa
Brak avatarów czy koszulek to najmniejszy problem akurat.
Brak opcji /store, a także innych komand typu /set_password to większy problem. Do tego nie można nagrywać spotkań póki co więc granie ligi na tym też odpada.
Pingi za to są bardzo dobre i właściwie ciągłe stałe 60 klatek na sekunde.

No i co do botów - niepotrzebne.

[Image: IwNSvhB.png]
Gadu Gadu
28-10-2017, 20:43
(28-10-2017, 19:43)Alaba27 Wrote: -Brak avatarów
-Brak opcji /store
-Nie ma koszulek

(28-10-2017, 20:26)Saluś Wrote: Brak opcji /store, a także innych komand typu /set_passworda.

Wszystko to bedzie.
Gadu Gadu
29-10-2017, 02:54 (This post was last modified: 29-10-2017, 02:56 by Matuidi.)
niewiem jak jest teraz ale mi przede wszystkim brakuje strzałek gdzie kto aktualnie się znajduje, ja lubię wchodzić w przebitki więc czasem opcja oddalenia kamery u mnie odpada jako napastnika.
Gadu Gadu
29-10-2017, 11:21
Według mnie powinna "kamera" boiska być lekko jeszcze oddalona i zmniejszenie czatu bo przez to zabiera dużo miejsca, a tak to obraz rozciągnięty byłby bardziej w dół.

[Image: dcdff0336c7e01a6med.jpg]

03-11-2017, 20:52
Tylko przez krótki moment nie było mnie w haxballowym świecie, a tu widzę spore zmiany Biggrin

Stąd moje pytanie: czy istnieje coś takiego, jak haxball window pod wersję HTML5? Wersja haxball window, którą aktualnie posiadam co prawda widzi roomy html5, jednak wczytuje jedynie te flashowe. Próbowałem pograć na firefoxie, ale problem ten sam co przy normalnej grze w przeglądarce - straszne klatki odbierające całą przyjemność.

Zatem czy ktoś ma informacje na temat klienta pod nową wersję haxballa, albo o jej powstawaniu? A może ktoś miał taki problem i zmiana przeglądarki pomogła?
Gadu Gadu
03-11-2017, 23:30 (This post was last modified: 03-11-2017, 23:31 by Gardner.)
Nie ma jeszcze oficjalnego haxballa na htmlu, bo to cały czas testowa wersja. Haxball window nie ma, bo przecież to robili gracze jakiś czas po działającym już haxie i nie wiem czy przy aktualnych zmianach ktoś będzie chciał robić taką apkę.

ściągnij FF Quantum.

[Image: 4f7b6deae9dfc.gif]
Sit and spinSmoke
Gadu Gadu
04-11-2017, 01:37
Co jak co ale ta zmiana chyba będzie na prawdę bardzo dobra. Html5 wersja chodzi bosko, miejmy nadzieję że basro będzie kontynuował projekt i być może go rozreklamuje?
Gadu Gadu
04-11-2017, 11:38
Wydaję mi się, że raczej reklam większych nie będzie bo to zwyczajnie kosztuje, ale gra sama z siebie może się wybić Smile
Gadu Gadu
08-11-2017, 22:22
(04-11-2017, 01:37)WillianCFC Wrote: Co jak co ale ta zmiana chyba będzie na prawdę bardzo dobra. Html5 wersja chodzi bosko, miejmy nadzieję że basro będzie kontynuował projekt i być może go rozreklamuje?

Gra jest udostępniana za darmo. Nie ma żadnych opłat, żadnych dodatków. Nawet reklamy prawie każdy blokuje. Więc jeśli przy tylu społecznościach nie będzie miał kto gry rozreklamować...no to sorry, jako twórca sam bym uznał wysiłek za mało opłacalny. W jakimś stopniu twórca może grę rozreklamować, ale z punktu widzenia RSHL zależeć powinno na graczach polskich, a celowania w taki rynek przez autora raczej bym nie oczekiwał. To bardziej zadanie dla naszej społeczności (nie tylko administracji), aby odpowiednio wcześniej przygotować jakiś plan i zwyczajnie uderzyć do ludzi kiedy projekt będzie już na odpowiednim poziomie rozwoju. Dla forum zysk podwójny - nie tylko sama gra rozreklamowana, ale można jednocześnie pokazać forum od razu z pozytywnej strony. Czyli coś, czego do tej pory nie było, bo jednak większość kiedy dowiedziała się o haxballu o istnieniu forum zapewne nie miała pojęcia.

Więc taka moja sugestia, żeby już teraz zacząć się zastanawiać. Co można zrobić, gdzie i do kogo uderzyć, gdzie jest realna szansa się wypromować, z kim można nawiązać współpracę (możliwości jest mnóstwo: portale o tematyce sportowej, o tematyce growej, youtube itd. - ze wszystkich tych źródeł ludzie 4fun sobie grali i pewnie da się ściągnąć jeszcze więcej, ale jednocześnie nie oczekujmy, że wielkie firmy będą zainteresowane, dlatego trzeba pomyśleć).
Odpowiednio się przygotować, żeby to jakoś wyszło. A nie jak to zwykle bywa - jeden zryw i wszystko na hurra, kompletnie niedopracowane, byle szybko zanim zapał zgaśnie...
Gadu Gadu

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)