Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Real Soccer Haxball League

Thread Closed
Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cotygodniowe wakacyjne turnieje (oficjalne) [Przeniesione przez Mercy]
05-07-2014, 23:04
Cotygodniowe wakacyjne turnieje (oficjalne) [Przeniesione przez Mercy]
Z powodu dużej aktywności w turniejach wieczornych prowadzonych przez Zimela wychodzę z propozycją turniejów jakie organizuje liga niemiecka. Odbywałaby się ona co tydzień w sobote / niedziele około godz. 20-21 (w wakacje).
Aby był większy smaczek proponuje (postaram się) aby za każdy turniej były przyznawane pkt (za 1,2 oraz 3 miejsce) a zdobywca największej ilości pkt nagrodzony osiągnięciem w profilu.

PROPONOWANE TURNIEJE:
  • 4 na 4 RS (losowanie)
  • 4 na 4 Futsal (Losowanie)
  • 4 na 4 Handball (Losowanie)
  • 4 na 4 (3 DEF) BIG (Losowanie)
  • 3 na 3 BIG (Losowanie)
  • Każdy z Każdym 1 na 1 classic (podzielony na 2 tygodnie - faza grupowa oraz pucharowa)

Jak na razie jest to jedynie propozycja, czekam na wypowiedzi i użytkowników jak i adminsitracji/moderacji Smile

* Jeżeli propozycja by przeszła potrzebowałbym 2/3 osoby chętne do pomocy oraz w 2 połowie lipca o przyjęcie turnieju z powodu wyjazdu.
Gadu Gadu
Find all posts by this user

Reklama
05-07-2014, 23:09 (This post was last modified: 06-07-2014, 10:58 by Angel.)
RE: Cotygodniowe wakacyjne turnieje (oficjalne)
Ale teraz się tego uzbiera. \o/
Jak najbardziej byłbym ZA takim czymś.

@Polaczku kochany
Czy ty wszystkiego musisz się czepiać? Chyba lepiej jak na forum nie wieje nudą...
Gadu Gadu

06-07-2014, 01:20 (This post was last modified: 06-07-2014, 01:21 by Fabregas.)
W pewnym sensie lepiej żeby jakaś osoba zgłosiła się do prowadzenia tego turnieju ja z powodu wyjazdu w lipcu i braku czasu w ciągu dnia w sierpniu nie mógłbym w 100% zająć się tym a przekładanie prowadzącego turnieju co jakiś czas mija się z celem.
Więc ja jak co narazie rzuciłem tylko pomysł w którym mogę pomóc o ile będą pozytywne komentarze i chętny prowadzący ...

PS. Dobra metoda na złapanie kolorka (organizatora xD)

ZAPRASZAM DO KOMENTOWANIA !!!
Gadu Gadu

06-07-2014, 06:54
Wypowiem się krótko, dlaczego to jest w propozycjach?
Jak chcesz to pogadaj z ludźmi na priv i zróbcie turniej towarzyski(nieoficjalny).
Oficjalny na chwilę obecną mamy summer cup i tego się trzymajmy.
Gadu Gadu

06-07-2014, 11:56
Osobiście wiem, że na taki turniej ciężko będzie zebrać ludzi... Po prostu, jest jakiś ciąg, i jeżeli chce się grać losowymi drużynami to równie dobrze można pograć na publicach. Ja tam robie turnieje takie szybkie, co trwają godzinkę i są oderwaniem od ciągłości czyli RS 4v4 czy tam Futsal 4v4, a teraz miałby pojawić się turniej 4v4 RS, HAND, FUTSAL? Osobiście tego nie widzę, ale chętnie zobaczę jak taki turniej będzie wyglądał z osobami.
Gadu Gadu

06-07-2014, 15:54
Pomysł jest bardzo niedopracowany, a szkoda, bo w sumie niegłupi i można by kiedyś coś w tej formule wymyślić. Choć osobiście jestem przeciwny dawaniu osiągnięć za sprawy niezwiązane z Real Soccerem.

Ogólnie coś na wzór Mistrzostw ZaqHax, oczywiście w odpowiednio zmodyfikowanej wersji pod nasze standardy, myślę, że spokojnie by wypaliło na naszym forum, jeśli do każdej jakiejś osobnej konkurencji byłby chętny choć jeden organizator (ta ranga jest totalnie pusta, a szkoda, bo można by ją w końcu komuś za coś dać).

Tylko tak, jak mówię, osiągnięcia to bym za to nie dawał, a też za bardzo nie ma jak na RSHL nagradzać w inny sposób, poza może punktami reputacji, które jednak w wyniku ostatnich konkursów pewnie się już trochę przejadły, a jeśli jeszcze nie, to pewnie już za niedługo się przejedzą. No ale może ktoś wpadnie na jakiś dobry pomysł, aby to rozwiązać, wtedy moglibyśmy robić takie mistrzostwa dość regularnie, choćby co drugi zwykły sezon ligowy, robić miesięczną przerwę na rozgrywki Mistrzostw RSHL. Wymagałoby to co prawda sporej reformy, ale wszystko jest do ogarnięcia, jeśli są chęci gry i organizacji!

[Image: py38lc.jpg]
Gadu Gadu

06-07-2014, 21:19
Osobiście mam dużo czasu, mogę pomóc w organizacji jeżeli ten turniej wypali Wink2 Jednak o bardziej dokładne info proszę Fabregasa na GGBiggrin
Gadu Gadu

10-07-2014, 21:07
Czy ten temat upadł? :|
Gadu Gadu

10-07-2014, 21:10
ZAPRASZAMY DZISIAJ NA TURNIEJ FUTSAL 2V2 O GODZINIE 22. TS: CHANNEL LPH

[Image: 15qfeyd.jpg]

10-07-2014, 21:46
Fabregas, może odpuść sobie ten pomysł i tak są turnieje organizowane chociażby przez Zimela ; )
Gadu Gadu

Thread Closed

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)