Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Real Soccer Haxball League

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dracus HaxBall
03-12-2016, 02:11
Dracus HaxBall
[Image: 95a497ae3be8ec6bgen.png]

Find all posts by this user
Quote this message in a reply
Reklama
03-12-2016, 03:18 (This post was last modified: 03-12-2016, 03:18 by hikariare.)
RE: Dracus HaxBall
polecam zapoznać się ze słowem "kwintesencja", bo fake iksowanie jakiś randomów na publikach, czy jakis logoutów w lidze (zapewne thehaxa), jest słabiutka XD,ogólnie to zobaczyłem, że fejk iksujesz nawet powietrze w wielu akcjach, co do wykonania kompili, podoba mi sie, intro sztosik, ale oczy mnie bolały od przybliżeń w bramce, pozdrówki

P.S. to jest kwintesencja fejk iksa

[Image: d6498504e099063e19ea142876df1ff7.png]
[Image: 7533c5c67cf9f53f2a81277cf6b2ee50.png]
Gadu Gadu
Find all posts by this user
03-12-2016, 18:49
RE: Dracus HaxBall
Muza, kolorki, jakość, wykonanie - jak dla mnie konkret ale z tą kwintesencją fake iksa to rzeczywiście trochę poleciałeś. Głównie akcje 1v1 z mało znanymi graczami, więc poziom osiągalny dla każdego.
Mi podobnie jak cebsonowi fake x kojarzy się tylko i wyłącznie z mdfk, bo rzeczywiście robił to naprawdę zajebiście.
Wystarczy również sobie zobaczyć poziom rywali na których to robił. Ostatnie kilka akcji z kompilacji powyżej to zagraniczne podwórko a cała reszta to stara polska bigowa czołówka. Sztos innymi słowy oraz kawał dobrego starego haxa.

Mogłeś to nazwać fake x tribute albo fake x player ale nie kwintesencja gdyż blado to wypada na takim tle.

peace Smile

Gadu Gadu
Visit this user's website Find all posts by this user

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)