El Classico czyli Wielki Mecz (Przniesione przez Mateo)
Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Real Soccer Haxball League

Thread Closed
Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
08-04-2016, 11:14 (This post was last modified: 08-04-2016, 11:15 by Kaiser.)
Zważywszy, że na naszym forum mało jest jakichś happeningów czy wydarzeń to wpadłem na pomysł. Co Wy na to by zorganizować wielki mecz Kadry RSHL ze Złotą Kadrą na NC 2? Sądzę, że to by było i fajne dla oka a i mielibyśmy porównanie jak nasz poziom haxballa stoi. W dodatku byłby to symbol "przekazania dziedzictwa" dawnej kadry i również mobilizacja dla nowej, że też potrafi i też może. Dzięki temu również wzrosłoby zainteresowanie NC i samą kadrą - bo wiemy, że ostatnio ono słabnie.

Do tego zorganizowalibyśmy stream z komentarzem, wywiady no i może byśmy odgrzebali coś z archiwów.

Zapraszam do dyskusji! Wink2

[Image: comment_R2RZjGIoeT9tYw0eQejsgFDpDpdQ2C6T.gif]

Find all posts by this user

Reklama
08-04-2016, 13:45
RE: El Classico czyli Wielki Mecz
Pomysł fajny, jeśli zbiorą się osoby chętne do pomocy w realizacji to nie widzę przeszkody Smile Myślę, że kadra, która wygrała NC 2 bez problemu zebrała by skład.
Gadu Gadu

08-04-2016, 14:32
Pomysł fajny ale czy uda się zebrać mocny skład kadry która wygrała druga edycje NC?
Z tamtej kadry w obecnej chwili gra na RSHL (i nie grają w obecnej) jedynie:

• Polak
  • Hakaes
  • Quesidas
  • konciak
  • Gardner
  • Martin
Więc 'na siłę' jakąś czwórkę da się ogarnąć ... ale warto zauważyć, że duet napastników którzy prowadzili tą kadre (Zimel i Tello) w obecnej chwili nie grają na RSHL Sad

Druga sprawa ... czy tych kilka osób w ogóle chcieliby w takim meczu brać udział ;>
Gadu Gadu

08-04-2016, 14:51
Można też zrobić coś takiego jak Mecz Gwiazd w NBA. Na koniec każdego sezonu odbędzie się mecz, gdzie wystąpi najlepszych 8 graczy poprzedniego sezonu wg głosowania na ZP. Może się odbyć przed SP lub po nim, i myślę, że ten pomysł będzie lepszy. Może nawet za sezon 12 taki mecz się odbędzie? Bierzemy do tego meczu 4 najlepszych napastników, 2 obrońców i 2 bramkarzy. Składy zostałyby podzielone losowo albo przez Administratorów, to już zostawiłbym do rozpatrzenia innym.
Gari świetny pomysł, tylko że mój jest trochę bardziej realny, i co ważniejsze, cykliczny.
Gadu Gadu

08-04-2016, 15:04 (This post was last modified: 08-04-2016, 15:05 by Hakaes.)
Jeśli pomysł przejdzie, to co najmniej osiem osób ze zwycięskiego składu mogę zorganizować bez problemu, jeden telefon i Zimel również się stawi na ustalony termin. Fabs: Pominąłeś Konfucjusza i Luisito + Isco, czy Red są do ogarnięcia za pośrednictwem forum lub gg.  Najtrudniej będzie ustalić jeden termin, który odpowiadałby zarówno nowej kadrze, jak i tej starej. To w sumie jedyny problem, bo inne kwestie logistyczne są do ogarnięcia.

EDIT: Nie pominąłeś, doczytałem teraz, wybacz.
Gadu Gadu

08-04-2016, 15:14
(08-04-2016, 14:51)muzal_18 Wrote: Można też zrobić coś takiego jak Mecz Gwiazd w NBA. Na koniec każdego sezonu odbędzie się mecz, gdzie wystąpi najlepszych 8 graczy poprzedniego sezonu wg głosowania na ZP. Może się odbyć przed SP lub po nim, i myślę, że ten pomysł będzie lepszy. Może nawet za sezon 12 taki mecz się odbędzie? Bierzemy do tego meczu 4 najlepszych napastników, 2 obrońców i 2 bramkarzy. Składy zostałyby podzielone losowo albo przez Administratorów, to już zostawiłbym do rozpatrzenia innym.
Gari świetny pomysł, tylko że mój jest trochę bardziej realny, i co ważniejsze, cykliczny.

Kiedyś był taki pomysł, ale musimy małymi kroczkami dążyć do celu. Obecnie wszystko "odgruzowujemy" i budujemy na nowo - także nie ma co planować aż takich przedsięwzięć.

08-04-2016, 15:35
Jak już zaznaczałem na priv Gariemu, brak gry obecnie w lidze nie oznacza, że nie można zagrać jednego meczu pokazowego, myślę, że podobnie myśli Zimel. Największy problem jest z Tello, do którego raczej nikt nie ma kontaktu. Byku i szczypior również raczej poza zasięgiem. Cała reszta za to jak najbardziej osiągalna i realna do zebrania.

[Image: py38lc.jpg]
Gadu Gadu

12-09-2016, 14:33
Czy propozycja jest aktualna?

W razie jakichkolwiek pytań, piszcie GG: 41081443.

Gadu Gadu

12-09-2016, 15:05
Jeśli jest zainteresowanie to czemu nie?

12-09-2016, 15:58
Zainteresowanie tematem ze strony administracji po 5 miesiącach, nie tak źle :')
Gadu Gadu

Thread Closed

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)