Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Real Soccer Haxball League

Thread Closed
Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Flame Team - Our Power
01-01-2014, 22:33
Flame Team - Our Power
Witam!
Chciałbym przedstawić kompilację o Flame Team. Szczególne podziękowania dla Aventadora bez którego zapewne nie było by tego filmiku.

Od autora"
Quote: Zdaję sobie sprawę z błędów typu: ucięte zbliżenie czy pauza w filmie, ale Sony Vegas laguje podgląd więc pracowałem praktycznie na ślepo, a że render trwa ponad godzinę, to nie będę teraz poprawiał i renderował na nowo. A no i znowu tylko jedne przejścia, ale znów SV coś odpi... więc lepsze to niż nic.
Serdeczne podziękowania dla FT za zebranie linków i minut do akcji oraz Gera za dobrą muzykę i wsprawcie psychiczne Biggrin

Zapraszam do oglądania i komentowania ! Wink2

Gadu Gadu
Find all posts by this user

Reklama
01-01-2014, 22:47
RE: Flame Team - Our Power
Dobra kompilacja, intro również bardzo dobre. Według mnie w niektórych akcjach zbliżenia są trochę złe, ale nie jest to wielki minus.
To chyba Twój pierwszy filmik, przynajmniej na tym forum, tak mi się wydaje, więc gratulacje i rób dalej Wink2
Gadu Gadu

01-01-2014, 22:57
Super kompila, w pełni pokazująca, że Flame, jeśli tylko są w formie, to prawdopodobnie najefektowniej grająca drużyna RSHL Smile

[Image: py38lc.jpg]
Gadu Gadu

03-01-2014, 15:00
(01-01-2014, 22:47)Dede Wrote: Dobra kompilacja, intro również bardzo dobre. Według mnie w niektórych akcjach zbliżenia są trochę złe, ale nie jest to wielki minus.
To chyba Twój pierwszy filmik, przynajmniej na tym forum, tak mi się wydaje, więc gratulacje i rób dalej Wink2

Z tego co się orientuję, to jest już 3 kompilacja Ikera Tongue
Gadu Gadu

03-01-2014, 15:25
Aa, to przepraszam Wink2 Bo myślałem, że jest to Twoja kompilacja stworzona przy Jego pomocy Biggrin
Gadu Gadu

04-01-2014, 02:25
Zajebiście ci to wyszło Iker Biggrin

Najbardziej podoba mi się właśnie ta kompilacja z amatorskich produkcji, wspaniałe Smile
Gadu Gadu

Thread Closed

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)