Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Real Soccer Haxball League

Thread Closed
Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Flashscore [Przeniesione przez Mateo]
23-01-2018, 12:40
Flashscore [Przeniesione przez Mateo]
Tak jak w tytule, po raz drugi z mojej strony pojawia się propozycja wprowadzenia Flashscore'a na RSHL.

W czasach, gdy Laki znany obecnie jako L. był administratorem, zrobił wątek, w którym pozwalał się wypowiadać wszystkim użytkownikom forum, co chcieliby tutaj zobaczyć. Tam pojawił się post ze strony Camilosa, który poruszył kwestię właśnie Flashscore'a, później wypowiedział się elChito, który napisał, że w razie wprowadzenia Flashscore'a, musiałby pełnić dyżur jakiś statystyk.

No to sobie ostatnio pomyślałem, że przecież ja tak lubię te statystyki, zresztą sam prowadzę statystyki dla 7 edycji Champions League, więc pomyślałem, że ja mógłbym pełnić taki dyżur. Zobaczymy, co z tego będzie. I wyglądałoby to tak, jak napisał Makumba pod moim pierwszym wątkiem dotyczącym Flashscore'a, że byłbym w kontakcie z kapitanami drużyn, i informowaliby mnie o przebiegu meczu. Ewentualnie, wchodziłbym na roomy i obserwował co się dzieje.

Tylko kwestia dostępu do tabeli i statystyk, czy to będzie specjalnie przywrócona ranga statystyka, czy ewentualnie dostałbym rangę administratora, który odpowiadał by tylko i wyłącznie za tabele i statystyki?

[Image: giphy.gif]
Gadu Gadu
Find all posts by this user

Reklama
23-01-2018, 12:48 (This post was last modified: 23-01-2018, 12:51 by Sensei隼°.)
RE: Flashscore
Za dużo roboty z tym. Nie ma sensu wprowadzenie tego. Po to są LIVE, żeby oglądać na żywo.
Wątpię, że Moses wgl się podejmie tego. ( + kolejna próba Vexa przylizania pupy ;3).

[Image: 2ew34lc.jpg]

Gadu Gadu

23-01-2018, 12:52
Tak, to prawda, ale tabele byłyby od razu uzupełniane wraz z końcem meczu.

[Image: giphy.gif]
Gadu Gadu

23-01-2018, 14:09
Jak mialoby to wygladac? Przedwczesne wrzucanie wynikow mija sie z celem protokolow jesli chodzi o Ligspace.

23-01-2018, 15:03
I po co to komu? Na pewno NIKT Ci  nie pozwoli wbic o tak na mecz i go ogladac. Po to jest rshltv. 
Moim zdaniem do odrzucenia

[Image: 4mgIO6h.png]
Gadu Gadu

23-01-2018, 19:49
Na którejś odsłonie Handballa, nie pamiętam, jak wtedy to forum się nazywało było coś takiego jak relacja tekstowa z meczu, na meczu zamiast streamera + komentatora/dwóch pojawiała się jedna osoba, która minuta po minucie opisywała wydarzenia. Pojawiało się to na stronie głównej gdzieś nad shoutboxem. Jak dla mnie coś takiego byłoby do wprowadzenia, ale flashscore to się nie uda xD
Gadu Gadu

23-01-2018, 20:06
Pomysł bardzo fajny! popieram ale może być ciężki do wykonania.
Vex pewnie twój pomysł jest czymś w rodzaju tej strony : https://www.flashscore.pl/

DŁUGA PIŁKA NA AFERE! 

28-02-2018, 23:48
Vex perm, temat nieaktywny miesiąc, gdzie administracja?
Gadu Gadu
Visit this user's website Find all posts by this user

Thread Closed

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)