Form Submission: Nabór na organizatora
Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Real Soccer Haxball League

Thread Rating:
  • 6 Vote(s) - 1.83 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Form Submission: Nabór na organizatora
31-08-2015, 17:01
Post: #1
Form Submission: Nabór na organizatora
Nick: VNM
Wiek: 19
Dyspozycyjność: Większość swojego wolnego czasu spędzam przy komputerze na forum rshl.eu. Na sprawy forumowe poświęcałbym każdą wolną minutę aby rozwijać i uatrakcyjniać naszą domenę.
Doświadczenie i umiejętności: W roku 2014 zasiadałem przy fotelu Head Admina forum haxballowego o tematyce futsala. Sporo pracowałem na silniku MyBB więc doświadczenie posiadam. Ogarniam bazę danych MySql. Nie boję się nowych wyzwań i szybko się uczę nowych rzeczy.
Krótki list motywacyjny:

Pracowitość - To chyba moja największa zaleta. Choć jestem szarym użytkownikiem na forum to zawsze starałem się dać od siebie te 2 grosze. Na chwile obecną jestem Administratorem naszego serwera TeamSpeak, który ma się znakomicie! Wychodziłem z wieloma inicjatywami rozrywki, tudzież organizowałem turnieje, karaoke. Zadaną mi pracę będę starał się wykonywać na ocenę celującą, tak aby każda ze stron była zadowolona.

Aktywność - Sporo wolnego czasu spędzam na TS oraz forum. Sporo udzielam się w wątkach oraz różnych turniejach. Swój wolny czas przełożę na korzyści dla forum.

Obiektywność - Nigdy nie przekładam relacji koleżeńskich na forum, komisje itd. Jestem osobą bezstronną oraz wolną od uprzedzeń.


Przed banem byłem bardzo kontrowersyjną postacią, aczkolwiek zapewniam was, że nadszedł temu kres. W oficjalnych wątkach oraz kanałach TS jestem osobą dojrzałą z poczuciem humoru, sporo osób się o tym przekonało oceniając mnie pochopnie. Czasami warto zmienić perspektywę, nim wyciągnie się skutki.

Jestem bardzo aktywnym użytkownikiem naszej społeczności, lubię często dodać od siebie 2 słowa.
Jestem pracowity, systematyczny, nowoczesny i niezależny. Znam zasady gry real soccer haxball league oraz regulamin forum od podszewki.

Sądzę, że spełniam stawiane przez administrację warunki.

Postaw na rozwój! Dając mi szansę, zrobimy wspólnie krok w przód i wszyscy będą zadowoleni i szczęśliwi. Smile

Quote this message in a reply
Reklama


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)