Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Real Soccer Haxball League
Server Teamspeak aktywny do: 23-02-2018 19:26
Portfel znajdziesz w panelu Wspomóż TeamSpeak po prawej stronie forum! Pomoc pod numerem gg: 59372634

Thread Closed
Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Form Submission: Nabór na sędziego
20-07-2015, 21:04
Form Submission: Nabór na sędziego
Nick: Prof. MARKUS
Numer GG: 44053272
Ilość czasu na sędziowanie: Jeżeli chodzi o czas na sędziowanie to myślę, że jeżeli ktoś mi napisze dzień wcześniej co i jak i o której to znajdę te 20 minut czy ile się tam gra (wybacz nie jestem w temacie ile się gra ligowe spotkania) Natomiast jest jeszcze jedna kwestia w poniedziałki od 19-21:30 praktycznie mnie nie ma dla nikogo ponieważ mam ligę 3v3 i spedzam ten czas z moim zespołem to samo jest w czwartek, w niedziele w godzinach 19:30-21:30 też jestem zajęty grą 3v3. Tak więc myślę, że znajdę czas na sędziowanie tylko potrzebuje info 1-2 dni wcześniej.
Dlaczego chcesz zostać sędzią?: Dlaczego? Powód jest prosty podoba mi się ogólnie RS i fajnie by było coś zrobić dla tego forum Smile jest tutaj bardzo przyjemnie więc warto poświecić trochę czasu na to forum, zwłaszcza że na bigu już mi się troche nudzi Smile

elChito edited 21-07-2015 12:43 this post because:

Przyjęty

Find all posts by this user

Reklama
Thread Closed

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)