Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Real Soccer Haxball League

Thread Closed
Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gala RSHL vs PWRHL - wstępne postanowienia
31-01-2017, 23:37
Post: #1
Gala RSHL vs PWRHL - wstępne postanowienia

[Image: RSHLvsPWRHLbanner.png]


Witajcie bardzo serdecznie!

Niedawno zawarliśmy porozumienie dotyczące organizacji gali. Po rozmowie z przedstawicielem administracji Power Haxball League, Shoutem, mogę Wam ogłosić, że 11 lutego o godz. 19:30 odbędzie się gala, w której RSHL po raz pierwszy stanie w szranki przeciwko forum Powera!

Wybrana została wstępna formuła rozgrywek podczas gali. Gra toczyć się będzie na sześciu mapach: Strongball 1v1, Speedgol 2v2, Big 3v3, Power Big 3v3, Handball 4v4 i Real Soccer 4v4. Doszliśmy do wniosku, że jeden zawodnik może reprezentować maksymalnie dwie mapy, przez co zobaczymy go co najwyżej w dwóch meczach. Na każdej mapie rozegrany zostanie jeden mecz, przez co będziemy mieli okazję do zmierzenia się na różnych frontach. Znając Waszą wszechstronność, jestem pewien, że pokażemy się na tej gali z bardzo dobrej strony. O medialny format zadba oczywiście niezawodny Mikk, a cała transmisja odbędzie się na platformie Haxball Network w jakości HD.

Musimy rozpocząć selekcję do każdej z drużyn. Wszystkie ekipy 3v3 i 4v4 będą mieć swoich kapitanów, którzy zostaną wybrani przez Grono Organizatorów Forum RSHL. Zgłoszenia na kapitanów przyjmowane są w dziale Nabory, w odpowiedniej formie rozgrywek. Oprócz tego, w każdej z tych kategorii zorganizowany zostanie nabór na reprezentantów danej mapy, dzięki czemu kapitan będzie mógł dokonać selekcji i wyselekcjonować maksymalnie po 6 zawodników (3v3) bądź po 8 (4v4) do danej drużyny. W kategorii Real Soccer 4v4 nasze forum będzie reprezentować kadra RSHL. W kategorii Strongball 1v1 przy rekrutacji weźmiemy pod uwagę wynik na konkursie The Best Of RSHL. W kategorii Speedgol 2v2 utworzymy mini kwalifikacje, gdzie zwycięska dwójka wystąpi na gali. Więcej informacji o turnieju kwalifikacyjnym tuż po zapisach.

Tak wygląda wstępna rozpiska dotycząca gali. Myślę, że wszystko jest przejrzyste. Szczegółowy format gali poznacie kilka dni przed galą. Losowanie kolejności map odbędzie się 10 lutego o godz. 20:30. To tyle na teraz.


Pozdrawiam,
Mateo


Reklama
Thread Closed


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)