Gala RSHL vs WAH - zapowiedź
Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Real Soccer Haxball League

Thread Closed
Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gala RSHL vs WAH - zapowiedź
13-01-2017, 20:54
Post: #1
Gala RSHL vs WAH - zapowiedź
Witam bardzo serdecznie!

Już za 2 dni społeczność forum Real Soccer Haxball League stanie w szranki w historycznej, pierwszej międzynarodowej gali przeciwko forum We Are Haxball. Pojedynek ten jest gwarancją nadzwyczajnych emocji, które na żywo będzie można obejrzeć wyłącznie w telewizji Haxball Network!

Czekają nas starcia na sześciu mapach ze społecznością dawnego forum Haxsports. Areny niedzielnego widowiska brzmią następująco: BIG 3def, BIG Easy, Futsal, Handball, Real Soccer niemiecki oraz Real Soccer polski. O kolejności rozegrania spotkań zadecyduje jutrzejsze losowanie, które rozpocznie się w sobotę, 14 stycznia o godz. 20:00. Transmisja tylko w telewizji Haxball Network!

Nasza społeczność przygotowała już sześć kadr, które w niedzielę, 15 stycznia od 19:30 powalczą o wygraną w gali. Punktacja będzie następująca: 2 pkt - za wygraną, 1 pkt - za remis. W przypadku remisu po sześciu starciach, o końcowym triumfie zadecyduje konkurs rzutów karnych.

Większość transmisji będzie nadawana w języku angielskim, jednak nie zabraknie też polskich akcentów, w związku ze znaczącą widownią po stronie Polski. Całość potrwa około trzech godzin. O najwyższą jakość zadba Mikk, który jest gwarantem profesjonalnej obsługi i przekazu transmisyjnego na niebotycznym poziomie.

Życzę wielu sportowych emocji i wspaniałych wrażeń podczas niedzielnej transmisji!

[Image: HAvRHNt.jpg]


Reklama
Thread Closed


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)