Gala RSHL vs We Are Haxball - wstępne postanowienia
Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Real Soccer Haxball League

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
23-12-2016, 17:17
Witajcie bardzo serdecznie w ten przedświąteczny wieczór!

Przychodzę do z Was z bardzo dobrą nowiną. W dniu dzisiejszym zawarliśmy porozumienie dotyczące organizacji gali. Po rozmowie z przedstawicielem administracji We Are Haxball, Tsubasą, mogę Wam ogłosić, że 15 stycznia o godz. 19:30 odbędzie się historyczna gala, w której RSHL po raz pierwszy stanie w szranki na arenie międzynarodowej! Dla osób, które nie kojarzą forum WAH, mogę powiedzieć, że jest to dawny Haxsports. Od dłuższego czasu forum to stawia na międzynarodową ligę, przez co dojdzie do pojedynku Polska kontra Reszta Świata.

Wybrana została wstępna formuła rozgrywek podczas gali. Gra toczyć się będzie na sześciu mapach: Big 3DEF, Big Easy, Futsal, Handball oraz Real Soccer niemiecki i polski. Doszliśmy do wniosku, że jeden zawodnik może reprezentować maksymalnie trzy mapy, przez co zobaczymy go co najwyżej w trzech meczach. Na każdej mapie rozegrany zostanie jeden mecz, przez co będziemy mieli okazję do zmierzenia się na różnych frontach. Znając Waszą wszechstronność, jestem pewien, że pokażemy się na tej gali z bardzo dobrej strony. O medialny format zadba oczywiście niezawodny Mikk, a cała transmisja odbędzie się na platformie Haxball Network w jakości HD.

Musimy rozpocząć selekcję do każdej z drużyn. Wszystkie ekipy będą mieć swoich kapitanów, którzy zostaną wybrani przez Grono Organizatorów Forum RSHL. Zgłoszenia na kapitanów będą przyjmowane w dziale Nabory, w odpowiedniej formie rozgrywek. Oprócz tego, w każdej z kategorii zorganizowany zostanie nabór na reprezentantów danej mapy, dzięki czemu kapitan będzie mógł dokonać selekcji i wyselekcjonować maksymalnie po 8 zawodników do danej drużyny.

Tak wygląda wstępna rozpiska dotycząca gali. Myślę, że wszystko jest przejrzyste. Szczegółowy format gali będzie niebawem przedyskutowany i wtedy dowiemy się dokładnie, co, kiedy i po czym. Oby ta gala była dla nas wszystkich bardzo udana i dała pozytywnego kopa do dalszego działania.

Pozdrawiam,
Mateo

Quote this message in a reply
Reklama
23-12-2016, 17:31
RE: Gala RSHL vs We Are Haxball - wstępne postanowienia
Nie wiem czy to miejsce do rozmów,ale wiadomo coś na jakiej mapie handowej bedzie to grane? Bo zagraniczniaki maja swoją mape i swój styl gry(4 w polu).Myśle że warto to dogadać :p
Gadu Gadu
Find all posts by this user
23-12-2016, 17:33
RE: Gala RSHL vs We Are Haxball - wstępne postanowienia
Można tutaj rozmawiać spokojnie, byle na temat. Tak, wszystko będziemy bardziej szczegółowo obmyślać po świętach już zapewne, wybierzemy mapy (w sensie wersje) i wszystko dopniemy na ostatni guziczek.

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)