Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Real Soccer Haxball League

Thread Closed
Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Informacja dla drużyn z sezonu 7
26-08-2014, 11:40 (This post was last modified: 26-08-2014, 11:40 by Red Cafe.)
Post: #1
Informacja dla drużyn z sezonu 7
Informacja dla drużyn z sezonu 7, w związku ze zmianami w regulaminie i przegrupowaniem platformy ligspace pod kątem RSHL Summer Cup na czas wakacji:

Każdy kapitan zespołu, który brał udział w sezonie 7 i ma zamiar nadal występować w rozgrywkach ligi RSHL w sezonie 8, proszony jest o stworzenie wątku swojej drużyny w tym dziale (Drużyny --> Rejestracja drużyn --> Drużyny z Sezonu 7).

W poście prosimy o napisanie składu, który będzie występował w sezonie 8. Prosimy o pogrubienie osób, które spełniają nowe wymaganie licencyjne (minimum dwie, które kończyły ostatnie rozgrywki ligowe w danej drużynie). Pogrubieni zawodnicy nie muszą potwierdzać przynależności do klubu, natomiast niepogrubieni (nowi) - muszą.

Do czasu rozpoczęcia nowego sezonu (tj. najprawdopodobniej 30 września 2014), wszelkie nowe kontrakty prosimy zawierać w wątku, który zostanie przez Was stworzony, na zasadach rejestracji nowej drużyny (dopisanie do pierwszego postu, w którym będzie skład oraz potwierdzenie nowego zawodnika, poprzez post).

PROSIMY NIE KORZYSTAĆ PÓKI CO Z NOWEGO DZIAŁU "KONTRAKTY". DZIAŁ TEN RUSZY WRAZ Z ROZPOCZĘCIEM SEZONU 8.

Dodatkowa informacja: Wszelkie ruchy, które były wcześniej rozpisane w dziale "Transfery" zostały przeniesione do archiwum, to znaczy zwyczajnie poszły w zapomnienie. Zmiany, które tam wprowadzaliście, należy uwzględnić w wątkach, które stworzycie.

Jeżeli drużyna nie zgłosi wymaganej liczby zawodników lub nie spełni wymagania licencyjnego, zostanie usunięta z rozgrywek. Jeżeli trenerzy już wiedzą, że ich drużyny nie wystąpią w sezonie 8, proszeni są o jak najszybsze poinformowanie o tym fakcie administracji, w związku z planowanym rozpoczęciem kwalifikacji do ML/IL.

W przypadku niejasności, proszę pisać na GG: 4909252.


[Image: py38lc.jpg]
Gadu Gadu
Find all posts by this user

Reklama
Thread Closed


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)