Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Real Soccer Haxball League

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Informacje dotyczące rozmów w sprawie gal
23-12-2016, 11:52
Informacje dotyczące rozmów w sprawie gal
Witam bardzo serdecznie.

Wczoraj i przedwczoraj prowadziłem rozmowy dotyczące organizacji gali międzyforumowej z przedstawicielami administracji forum THEHAX i Haxballerz. Toczyły się burzliwe dyskusje, dlatego pragnę podzielić się z Wami tymi informacjami.

Wpierw rozpocząłem rozmowy z forum Haxballerz, a konkretniej z Head Adminem tego forum – Dzikiem. Utworzony został temat dotyczący gali na ich forum, decyzję o organizacji eventu mieli podjąć użytkownicy. Mimo konkretnej przewagi w głosowaniu (65 do 35 % za organizacją), Dzik nie wydał zgody na zorganizowanie gali. Niestety, od samego początku był do niej bardzo negatywnie nastawiony, niejako sugerował użytkownikom, by również zagłosowali na NIE. Jak widać, problemem nie okazał się czas (ostatnią galę mieli miesiąc temu), ale nasza społeczność. Smutne to jego nastawienie, gdyż część jego użytkowników to nasi gracze, z forum Real Soccer. Reasumując, ciężko będzie o organizację gali z forum Haxballerz w najbliższym czasie.

Uderzyłem również do członka administracji forum THEHAX. Cała administracja tego forum jest jak najbardziej za organizacją takiej gali, lubią takie eventy. Problem w tym, że taką galę widzą dopiero w marcu, także będziemy musieli cierpliwie na nią czekać. W międzyczasie będziemy starali się wdrażać inne plany, rozpoczniemy dyskusje na polu międzynarodowym.

To tyle krótkiego info odnośnie spraw dotyczących gal. Miejmy nadzieję, że w marcu rzeczywiście do niej dojdzie.

Pozdrawiam,
Mateo
Gadu Gadu
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
Reklama

Forum Jump:

Users browsing this thread: 2 Guest(s)