Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Real Soccer Haxball League
WRZUCAJCIE PROPOZYCJE DO WATTSÓW -> KLIK

Thread Closed
Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kompilacja Bramek #2
05-11-2013, 16:07
Kompilacja Bramek #2

Dziękuje Santosowi za pomoc i ogólne rady co mógłbym wykonać itp,również wytłumaczył mi jak dobrze ustawić kodeki itp. Dzięki jeszcze raz.
Gadu Gadu
Find all posts by this user

Reklama
05-11-2013, 16:08
RE: Kompilacja Bramek #2
Wszystko wydaje się ok, ale to tło z logiem RSHL, chyba za bardzo rozciągnięte.

Emerytura
Gadu Gadu

05-11-2013, 16:17
5:35 krooney10

[Image: 9456c25583bc8e6777578321cdecaf0b.jpeg]
Gadu Gadu

05-11-2013, 16:27
Komplikacja fajnie zrobiona, lecz momentami wydaję mi się, że zbyt długie przejścia pomiędzy napisem strzelca a akcją. Ogólnie komplikacja na duży + Wink2
Gadu Gadu

05-11-2013, 16:27
Kilka uwag znów:
1. 0:50 - bezsensowny zoom, za duży i potem musiałbyć b.szybki powrót. Nie lepiej robić zooma gdy ktoś kogoś ładnie kiwa albo coś, a nie jak ktoś prowadzi piłkę?!
2. Lepiej by było gdybyś mieszał meczami, a nie najpierw dajesz bramki z jednego meczu, potem z drugiego... większy mix, bo tak to można by robić podsumowanie kolejki ML/IL, a nie kompilacje bramek Wink2
3. 3:16 - to samo co w pkt 1. Niewłaściwy zoom choć tu już lepiej, ale ja bym opóźnił go o 1-2sek i zbliżył gdy el Rm mija Olega utrzymując piłkę na boisku. Ale już nieźle Biggrin No i może trochę za głębokie te zoomy Biggrin
4. Wciaż zbyt długie (wg mnie) opisy bramek że tak powiem
5. Nuta zaczyna się od nowa... Lepiej może zrobić krótszą kompilacje albo wybrac dłuższą nutkę? Wink2
To chyba tyle, doglądnąłem do 5:30 Biggrin

Jest lepiej, dużo lepiej, fajna sprawa z zoomem, ale nie przesadzaj + dobieraj właściwsze momenty Biggrin

To jest oczywiście moja opinia, nikt nie musi się z nią zgodzić, ale może chociaż 1 punkt z tych 5 da Ci do myślenia i pomoże w rozwoju, bo kompilacje super i widać progres, ale to ciągle nie to Wink2

FC BARCELONA W 2015 r.
[Image: dh3815.gif]
[Image: 2a4v476.gif]
Gadu Gadu

05-11-2013, 16:34
Poprawa jeśli chodzi o technikę, ale ja bym zrobił te akcje szybsze - okropnie zwolniłeś je wszystkie, przez co zabiłeś całą dynamikę gry Real Soccera, co nie jest dobre w moim odczuciu.

[Image: py38lc.jpg]
Gadu Gadu

05-11-2013, 16:48 (This post was last modified: 05-11-2013, 16:48 by Kut-O.)
Za wolno, ten mega zoom słaby max. W dodatku te opisy jaki mecz i kto strzelił są zbyt długo.

[Image: _Jessica_Alba_Signature__by_dynamiK_farr.png]

[Image: 57cb9b34ea69.gif]

Gadu Gadu

06-11-2013, 16:02
Jak to już Ger napisał,czasem przejścia są za długie,ale nie ma co krytykować.Propsy dla kwadratowego kolegi,że się tym zajął,czekam na więcej. Biggrin
Gadu Gadu

06-11-2013, 17:30
Dopiero sie ucze od paru miesiecy,kiedys siedzialem w tym programie a tak to ucze sie na nowo. Zadam wam pytanie,nie wiem dlaczego slow wam nie odpowiada,taki slow byl w poprzednim filmiku i wam sie chyba podobalo, tylko wydaje mi sie ze ten niby "slow" spowodowal iż były nudne bramki i dlatego ;d. Za tydzień postaram sie zrobić faile bo wiem że interwencjami zajmie się pootie tang - obecny Movie Creator.
Gadu Gadu

06-11-2013, 18:39
Takich pare dobrych rad.

Od czasu do czasu mógłbyś zmienić forme kompilacji - w sensie, dać inne przejście, bądz dodać coś nowego, coś, czego jeszcze oglądający nie widzieli.
Druga rzecz - Pewnie się domyślisz - slow.
Akcje na Real Soccerze nie są aż tak dynamiczne, jak to ma miejsce chociażby na bigu.
Moim zdaniem warto jest czasem przyspieszyć, żeby składniej i troche fajniej prezentowały się owe akcje.

Ćwicz dalej ! Smile

[Image: b479b06a4f4fe304.jpg]

Gadu Gadu

Thread Closed

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)