Konkurs sędziowski. (Przniesione przez Mateo)
Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Real Soccer Haxball League

Thread Closed
Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
22-09-2016, 15:40
Chciałbym rozwinąć mój pomysł na temat nagrody dla najlepszego sędziego. Mamy bowiem już działy sędziowskie, czemu więc nie wprowadzić ocen. 

Ocenialiby trenerzy zespołów + ew. hostujący jako ktoś niezależny. Jeśli hoster byłby z któregoś z zespołów, jego ocena byłaby zbędna. Ocena meczu byłaby średnią z ocen zebranych za mecz

Przelicznik byłby następujący - ilość sędziowanych meczów x średnia ocen za mecz. Najlepszy sędzia byłby nagradzany tytułem sędziego roku, osiągnięciem na forum, reputacją i oficjalnym odebraniem nagrody na forum, podczas gali.

[Image: comment_R2RZjGIoeT9tYw0eQejsgFDpDpdQ2C6T.gif]

Find all posts by this user

Reklama
22-09-2016, 18:08 (This post was last modified: 22-09-2016, 18:08 by Prince.)
RE: Konkurs sędziowski.
(22-09-2016, 15:40)Janusz Tracz Wrote: Chciałbym rozwinąć mój pomysł na temat nagrody dla najlepszego sędziego. Mamy bowiem już działy sędziowskie

Które są kompletnie bez sensu i idiotyczne, ale mniejsza z tym.

(22-09-2016, 15:40)Janusz Tracz Wrote: Ocenialiby trenerzy zespołów + ew. hostujący jako ktoś niezależny. Jeśli hoster byłby z któregoś z zespołów, jego ocena byłaby zbędna. Ocena meczu byłaby średnią z ocen zebranych za mecz

Przelicznik byłby następujący - ilość sędziowanych meczów x średnia ocen za mecz. Najlepszy sędzia byłby nagradzany tytułem sędziego roku, osiągnięciem na forum, reputacją i oficjalnym odebraniem nagrody na forum, podczas gali.

To z kolei jest dobry pomysł, tylko nie powinno być przyznawane osiągnięcie, a wyróżnienie.

[Image: 9776707_nowasygnaturka.jpg]

[Image: 25532171_1912104808804207_20218288138867...e=5AC7A4CB]
Gadu Gadu
Find all posts by this user

20-12-2016, 20:11
RE: Konkurs sędziowski.
Po konsultacji z elChito uznaliśmy ten konkurs za ciekawy, dlatego akceptujemy go.
Niebawem dopracujemy szczegóły, w jaki sposób będzie przebiegać głosowanie, aczkolwiek pozostalibyśmy przy decyzji kapitanów.

Temat zamykam.

Thread Closed

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)