Liga Światowa Real Soccera (Przniesione przez elChito)
Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Real Soccer Haxball LeagueThread Closed
Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Liga Światowa Real Soccera (Przniesione przez elChito)
25-05-2015, 20:18
Post: #1
Liga Światowa Real Soccera (Przniesione przez elChito)
Witajcie, ostatnio praktycznie nie siedzę na naszym forum, toteż nie wiem, czy w ogóle rozgrywki międzynarodowe nadal są modne, czy może już nieco passé oraz jak wyglądają aktualnie sprawy kontaktów międzypaństwowych, ale przyszła mi do głowy pewna idea, którą chciałbym się z Wami podzielić.

Wiadomo, że rozgrywki międzynarodowe Real Soccera to zawsze wielka rzecz, nawet jeżeli średnio było z ich organizacją i wiele można było im zarzucić. Mimo różnych negatywnych aspektów, każdy z pewnością chciał choć raz zagrać w rozgrywkach Ligi Mistrzów, Europy, Pucharu Narodów, czy to w kadrze głównej, czy tylko U-21. Osoby, które były pozytywnie nastawione do tych turniejów, z pewnością mogły narzekać na bardzo małą częstotliwość ich organizacji. Może pora to zmienić?

Mój pomysł opiera się częściowo na formule siatkarskiej Ligi Światowej, z tymże oczywiście odpowiednio zmodyfikowanej do naszych, haxballowych potrzeb. Zaprosilibyśmy kilka/kilkanaście zaufanych nacji Real Soccerowych (w związku z fejkami w turniejach głównych Nations Cupu trzeba mieć ograniczone zaufanie do różnych państw i wybrać tylko w 100% pewną "elitę" typu Francja, Niemcy, Serbia, Włochy itd). Myślę, że łącznie mogłoby to być około 8-12 krajów.

Mecze głównych reprezentacji odbywałyby się co dwa/trzy tygodnie, rozciagnięte na weekend sobota/niedziela w systemie każdy z każdym mecz+rewanż (dom+wyjazd), wraz z tabelą ligową. Oczywiście, taka liga trwałaby może i pół roku, ale przy odpowiedniej organizacji i zaangażowaniu myślę, że mogłoby to wypalić. Zacieśnienie stosunków międzynarodowych zawsze wyjdzie nam i naszej lidze tylko na plus.

Nie wyjdzie? Nic się nie stanie, a spróbować można. Rozmawiać zawsze warto #bronekkomorowski. Nie musielibyśmy robić żadnego nowego forum, bo jeśli chcielibyśmy zająć się organizacją całego przedsięwzięcia, wystarczyłoby stworzenie nowego poddziału w dziale Rozgrywek międzynarodowych, oczywiście całość w języku angielskim. W przypadku niepowodzenia, ewentualne usunięcie owego poddziału to kwestia kilku kliknięć w ACP.

A teraz, zachęcam Was do dyskusji oraz - przede wszystkim - czy ktoś w ogóle byłby w stanie podjąć się organizacji Ligi Światowej Real Soccera.

RC


[Image: py38lc.jpg]
Gadu Gadu
Find all posts by this user

Reklama
25-05-2015, 20:26
Post: #2
RE: Liga Światowa Real Soccera
Bardzo dobry pomysł, aktualnie streamy cierpią, jest jedynie liga i mogłoby to ożywić trochę nasze forum. Najgorsza kwestia to zgadanie się z innymi państwami. Ale jak to się uda - sukces gwarantowany Biggrin
Gadu Gadu
Find all posts by this user

25-05-2015, 20:28
Post: #3
RE: Liga Światowa Real Soccera
Maggio Wrote:Bardzo dobry pomysł, aktualnie streamy cierpią, jest jedynie liga i mogłoby to ożywić trochę nasze forum. Najgorsza kwestia to zgadanie się z innymi państwami. Ale jak to się uda - sukces gwarantowany Biggrin

W grę wchodzą także fejki


Gadu Gadu
Find all posts by this user

25-05-2015, 20:30
Post: #4
RE: Liga Światowa Real Soccera
Pomysł jak najbardziej na plus! Zainteresowanie też na pewno będzie duże.


[Image: tumblr_static_tumblr_static_eqcvjgy7p88w...8s_640.gif]
Gadu Gadu
Find all posts by this user

25-05-2015, 20:34
Post: #5
RE: Liga Światowa Real Soccera
Wątpię, by to udało się zorganizować w krótkim czasie, ale pomysł jest dobry Smile


[Image: tumblr_mrawjpH6hY1r4pxf8o3_250.gif]

Find all posts by this user

25-05-2015, 20:34 (This post was last modified: 25-05-2015, 20:35 by Red Cafe.)
Post: #6
RE: Liga Światowa Real Soccera
O tym, że to jest dobry pomysł, nikt nie musi pisać, bo to jest oczywiste (skromniś, no ale dobrze wiecie, że mam rację).

KONKRETY. Sugestie, uwagi, zgłoszenia, etc.

@Stere - a kto powiedział, że to musi być zaraz zrobione? Równie dobrze można to i za rok odpalić, jeśli dopiero wtedy znajdą się chętni do gry / organizacji.


[Image: py38lc.jpg]
Gadu Gadu
Find all posts by this user

25-05-2015, 20:35
Post: #7
RE: Liga Światowa Real Soccera
Oczywiście pomysł na plus i takie tam, ale pytanie czy jest możliwe zorganizowanie takiego projektu.
Może trzeba byłoby stworzyć jakieś osobne mini-forum dotyczące tej "Ligi Międzynarodowej", zrobić tam odpowiednie tematy, dogadywać się tam w kwestii terminów meczów, streamów etc? Bo tak na odległość, na własną rękę, może być z tym problem.

No i druga sprawa - jedna czy dwie kadry? Bo jak jedna to trzeba się z tym liczyć, że zainteresowanie może być nieco mniejsze, ale za to łatwiej będzie wszystko ogarnąć.

Inicjatywa świetna, propsuję Red, teraz tylko żeby ktoś się tym zajął.


Trzeba sto razy przegrać, aby ten jeden raz wygrać

[Image: tumblr_msm702Ba8q1qh6h8bo1_250.gif]
Gadu Gadu
Find all posts by this user

25-05-2015, 20:39
Post: #8
RE: Liga Światowa Real Soccera
Dobry pomysł

Ger edited 25-05-2015 20:53 this post because:

Spam, 20%

Gadu Gadu
Find all posts by this user

25-05-2015, 20:43 (This post was last modified: 25-05-2015, 20:44 by Logan.)
Post: #9
RE: Liga Światowa Real Soccera
RC - przy obecnym składzie na naszym forum, wątpie by znalazły się osoby chcące to organizować, które rzeczywiście zajmą się tym dobrze, z zapałem, którego nie braknie po miesiącu. Kiedyś za czasów Twoich, zimela i jeszcze kilku graczy pełnych chęci i pasji owszem to miało by sens i byłbym do tego optymistycznie nastawiony Wink2 Jednak teraz czarno to widzę PM Pomysł zacny, ale niestety nie wierze w jego realizacje. Bo grać to wszyscy, ale zająć się czymś to ni ma komu .


„I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice”
Gadu Gadu
Find all posts by this user

25-05-2015, 20:51
Post: #10
RE: Liga Światowa Real Soccera
Rozgrywki międzynarodowe po ostatnim NC, NC-u21, zamarły, nie dzieje się nic. Może faktycznie warto byłoby to zmienić? Na pewno warto spróbować, nie mamy nic do stracenia, możemy tylko zyskać.Wink2

Pomysł dobry, ciekawy, jak najbardziej. Pozostaje tylko pytanie czy inne nacje zgodzą się aby to Polska organizowała, bo z tego co kojarzę w przeszłości były sprzeciwy, jeśli My mieliśmy coś organizować. Z kwestii organizacyjnej nie jestem pewien czy znajdzie się tyle osób, z chęciami co ogarniają w miare angielski i po prostu chciałoby im się pilnować wszystkich spraw z tym związanych. Może stworzyć/przywrócić, dawną rangę 'Organizator' pod inną nazwą? Zrobić nabór, z pewnością jest to do zrobienia, tylko pozostaje kwestia wyżej wspomniana, czy znajdą się do tego odpowiedni ludzie.

Co do fejków, jeżeli Liga Światowa, byłaby organizowana tutaj, na forum, należałoby wprowadzić obowiązek grania wszystkich bez wyjątku meczu na rshl.play.

@Master - moim zdaniem, tylko jedna reprezentacja.Wink2
Gadu Gadu
Find all posts by this userThread Closed


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)