Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Real Soccer Haxball League

Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Liga Mistrzów#2
10-08-2013, 07:15 (This post was last modified: 25-09-2013, 10:41 by Red Cafe.)
Liga Mistrzów#2
Sezon już prawie zakończony, myślę, że w takim razie możemy już nieco skupić się na rzeczach, które odbędą się w przerwie międzysezonowej. Jedną z tych rzeczy będą drugie rozgrywki Champions League Real Soccera. Rozpoczną się one 20 sierpnia..

Na początek niepotwierdzona, aczkolwiek optymistyczna informacja - tym razem Liga Mistrzów będzie prowadzona przez tego samego gościa, który organizował Nations Cup - S7pt. Myślę, że wszyscy kadrowicze pamiętają, że mimo małych wpadek, organizacja Pucharu Narodów stała na dużo wyższym poziomie niż pierwszej edycji Champions League, więc możemy sądzić, że i tym razem uda się bezproblemowo te rozgrywki przeprowadzić.

W celu sprawnego przeprowadzenia całej Ligi Mistrzów, posłużymy się tym samym forum, na którym było rozgrywane Nations Cup. Nie trzeba zatem rejestrować się na francuskiej lidze.

Link do strony, od razu do informacji na temat Ligi Mistrzów w języku angielskim - http://irfc.pfweb.eu/index.php/forum/new...s-league-2

Dla najbardziej leniwych, albo totalnie nieogarniających angielskiego - najważniejsze informacje:

- teoretycznie do dzisiaj powinno być losowanie grup, ale chyba się z tym jeszcze wstrzymają, co może lekko przesunąć także start rozgrywek.
- w rozgrywkach bierze udział 5 państw - do Anglii, Francji, Niemiec i Polski dołączyli również Serbowie.
- w grupie każda drużyna rozegra 1 mecz tygodniowo
- 4 grupy po 5 drużyn, dwie ekipy przechodzą dalej. W grupie NIE MOGĄ być dwie drużyny z tego samego kraju i NIE MOŻE być dwóch mistrzów, czyli przykładowo Brave Hornets nie zmierzą się z mistrzem Francji.
- każdy kraj musi wybrać minimum 3 sędziów do Ligi Mistrzów. Chętnych proszę o kontakt na PW.

To póki co tyle. Jeśli pojawi się coś więcej, będę/będziemy Was informować w tym wątku.

Pozdrawiam, RC

[Image: py38lc.jpg]
Gadu Gadu
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
Reklama
10-08-2013, 09:16
RE: Liga Mistrzów#2 - wstępne informacje.
Jakie druzyny z naszej ligi zagraja w tej edycjii ligi mistrzow? Bo nigdzie nie moge znalezc wzmianki na ten temat.
Gadu Gadu
10-08-2013, 09:32
O ile dobrze pamiętam to pierwsza trójka + zdobywca pucharu, ale nie jestem pewien. Jeżeli ktoś z pierwszej trójki zdobędzie puchar kolejną ekipą jest 4 zespół
Gadu Gadu
10-08-2013, 10:00
(10-08-2013, 09:16)kebab Wrote: Jakie druzyny z naszej ligi zagraja w tej edycjii ligi mistrzow? Bo nigdzie nie moge znalezc wzmianki na ten temat.

Jako, że PaintMasters kończy swoją działalność na RSHL, to w LM wystartują:

ProVet3rans, jako obrońca tytułu, jeśli się reaktywuje.
Brave Hornets, jako mistrz RSHL
Flame Team, jako 3 miejsce ML

oraz

albo czwarte miejsce z ML (Northside Rangers)
albo zwycięzca pucharu (jeżeli puchar ten wygra inna drużyna niż Brave Hornets)

Gadu Gadu
10-08-2013, 10:32
To teraz jeszcze jedna kwestia - przypuscmy, ze puchar wygrywa druzyna pH ktora po sezonie z tego co sie orientuje oglasza upadlosc (jesli tak nie jest to sorry). Co wtedy?
Gadu Gadu
10-08-2013, 10:35 (This post was last modified: 10-08-2013, 10:36 by Red Cafe.)
Ta kwestia jest jasno określona w regulaminie, w tej sytuacji 4 miejsce z ML wchodzi do Ligi Mistrzów.

II.14

Quote:Pierwsze 3 bądź 4 (w zależności od zwycięzcy Pucharu RSHL) drużyny Major League i zdobywca Pucharu RSHL kwalifikują się do Real Soccer Champions League, jeżeli turniej ten jest organizowany w danym sezonie.

Gadu Gadu
10-08-2013, 15:49
(10-08-2013, 07:15)Red Cafe Wrote: Na początek niepotwierdzona, aczkolwiek optymistyczna informacja - tym razem Liga Mistrzów będzie prowadzona przez tego samego gościa, który organizował Nations Cup - S7pt. Myślę, że wszyscy kadrowicze pamiętają, że mimo małych wpadek, organizacja Pucharu Narodów stała na dużo wyższym poziomie niż pierwszej edycji Champions League, więc możemy sądzić, że i tym razem uda się bezproblemowo te rozgrywki przeprowadzić.

Tylko do tego mógłbym się przyczepić - dla kogo jest to optymistyczna informacja ? Z tego co pamiętam, to z tym gościem były cyrki niesamowite, nie panował nad organizacją, mecze trwały po dwie godziny, zmieniał sobie regulamin w trakcie meczu i później niby skruszony przepraszał, był stronniczy. Ludzie, których sobie powyznaczał do sędziowania, także nie byli najwyższych lotów. Jeśli mylę go z kimś innym, to bardzo proszę, popraw mnie. W Champions League natomiast nie przypominam sobie takich zachowań, pomimo tego, że też narzekaliśmy na organizację. Jeśli źle rozumuję, to także mnie popraw : To jak będzie wyglądała struktura rozgrywek międzynarodowych ( Nations Cup, Champions League ) jest pewnie omawiane przez administrację poszczególnych forów RS ze wszystkich państw uczestniczących, lub z czterech głównych państw. Jakie są więc powody tego, że po raz kolejny organizacja jest powierzana takim ludziom ? Czy naprawdę po stronie polskiej, bądź niemieckiej nie ma osób, które mogłyby to zrobić lepiej ? Z takimi organizatorami znowu będzie mnóstwo awantur o każdą pierdołę, poczynając od autów ( nasi zagraniczni bracia chyba nigdy się nie nauczą przestrzegać regulaminu, który zresztą nie jest respektowany przez nikogo ) kończąc na zmianach przeprowadzanych od tak przez zarządcę - szacownego s7pt. Rozpisałem się, więc czas na puentę. Nie zgadzam się z Tobą Red, że jest to optymistyczna informacja i nie mam zamiaru milczeć w tej kwestii. Jako szary użytkownik nie będę robił szumu na oficjalnej stronie turnieju, ale dziwię się, że z administracji zarówno Naszej, jak i pozostałych państw, nikt nie ma nic przeciwko wyborowi takich organizatorów. Widocznie jestem odosobniony w niechęci do nich Smile Kolejny raz będzie się trzeba pocić i grać na 200 %, żeby czasem sędzia lub organizator czegoś nie wymyślił i sytuacja nie obróciła się przeciwko polskim drużynom. Tyle.
Gadu Gadu
10-08-2013, 18:03
1. Mi sie kojarzy raczej iz NC bylo jednak bardziej ogarniete niz ''Francuzka Liga Mistrzow'' i bylo z nią jednak wiecej klopotow i spin w trakcie meczu i poza meczem

2 Sr Haka ,ale mi sie wydaje ze kazdy mecz trzeba grac na 200% i maksimum swoich mozliwosci i umiejetnosci , nie patrzac na sedziego czu organizatora, a nie na 99% Smile

[Image: giphy.gif]  
Gadu Gadu
10-08-2013, 21:49
Po kolei:

(10-08-2013, 15:49)Hakaes Wrote: Z tego co pamiętam, to z tym gościem były cyrki niesamowite, nie panował nad organizacją, mecze trwały po dwie godziny, zmieniał sobie regulamin w trakcie meczu i później niby skruszony przepraszał, był stronniczy.

Mecze trwały po dwie godziny, bo nikt strzelić bramki nie umiał i sami się dogadywaliśmy, że lepiej grać niż strzelać karne. Fakt, z Portugalią się pogubił totalnie, ale jego przeprosiny były szczere i nie uważam, żeby w jakikolwiek sposób był stronniczy, mimo że tak to mogło wtedy wyglądać.

(10-08-2013, 15:49)Hakaes Wrote: Ludzie, których sobie powyznaczał do sędziowania, także nie byli najwyższych lotów.

Teoretycznie każda nacja powinna zgłosić co najmniej dwóch, trzech sędziów, tymczasem to nie nastąpiło, bo trenerzy olali sobie sprawę. Dla mnie człowiek robił co mógł i szukał sędziów na miarę swoich możliwości. Przynajmniej nie było cyrków z przekładaniem meczu o godzinę, bo nie było sędziego, S7pt zawsze załatwiał go na czas, mało tego - sam był chyba podczas każdego meczu NC, także jakiegoś braku zaangażowania nie można mu zarzucić.

(10-08-2013, 15:49)Hakaes Wrote: W Champions League natomiast nie przypominam sobie takich zachowań, pomimo tego, że też narzekaliśmy na organizację.

Nie wiem czy Was, w pV, to dotknęło, ale zaświadczam, że mnie w Sky Silent owszem. Trampkarze również z tego co pamiętam skarżyli się na fatalną organizację. Podobnie ludzie z innych krajów, z którymi miałem przyjemność rozmawiać. W porównaniu do Ligi Mistrzów, organizacja Nations Cup była fantastyczna i jest to opinia wielu nacji, które wypowiadały się na tym forum, do którego link zamieszczałem wyżej.

(10-08-2013, 15:49)Hakaes Wrote: Jeśli źle rozumuję, to także mnie popraw : To jak będzie wyglądała struktura rozgrywek międzynarodowych ( Nations Cup, Champions League ) jest pewnie omawiane przez administrację poszczególnych forów RS ze wszystkich państw uczestniczących, lub z czterech głównych państw. Jakie są więc powody tego, że po raz kolejny organizacja jest powierzana takim ludziom ? Czy naprawdę po stronie polskiej, bądź niemieckiej nie ma osób, które mogłyby to zrobić lepiej ? Z takimi organizatorami znowu będzie mnóstwo awantur o każdą pierdołę, poczynając od autów ( nasi zagraniczni bracia chyba nigdy się nie nauczą przestrzegać regulaminu, który zresztą nie jest respektowany przez nikogo ) kończąc na zmianach przeprowadzanych od tak przez zarządcę - szacownego s7pt.

Zapewne moglibyśmy kiedyś spróbować zorganizować tego typu rozgrywki międzynarodowe, ale póki co jest wiele spraw do ogarniania na forum, priorytetem jest poprawienie działania ligi i na tym skupia się administracja, nie mając za bardzo czasu na przeprowadzenie Champions League na własną rękę, a już szczególnie teraz, w trakcie wakacji, kiedy nigdy nikogo nie ma, przez co nawet głupich komisji dyscyplinarnych nie idzie zwołać, a potem robią się afery.

Co do autów - na to nie możemy nic poradzić, jedyna rada - jak robią oni, tak róbmy i my Smile

(10-08-2013, 15:49)Hakaes Wrote: Jako szary użytkownik nie będę robił szumu na oficjalnej stronie turnieju, ale dziwię się, że z administracji zarówno Naszej, jak i pozostałych państw, nikt nie ma nic przeciwko wyborowi takich organizatorów. Widocznie jestem odosobniony w niechęci do nich Smile Kolejny raz będzie się trzeba pocić i grać na 200 %, żeby czasem sędzia lub organizator czegoś nie wymyślił i sytuacja nie obróciła się przeciwko polskim drużynom. Tyle.

Wydaje mi się, że jesteś odosobniony w tej kwestii, nie wiem czy miałeś sposobność rozmawiania z S7pt, bo uważam, że niepotrzebnie go tak krytykujesz. Popełnił wtedy błąd, tak, ale po spokojnym wyjaśnieniu go, przyznał się do błędu i przeprosił. Nie licząc tego incydentu, organizacja Pucharu Narodów była bardzo dobra i nie jest to tylko opinia moja, lecz jak zaznaczałem wcześniej - także ludzi z innych państw. Myślę, że w takim razie, ten oto francuski człowiek zasługuje na szacunek, że ma zamiar się tym zająć i zasługuje na kredyt zaufania, który osobiście mu powierzam.

Pozdrawiam, RC

Gadu Gadu
11-08-2013, 12:03
(10-08-2013, 10:32)kebab Wrote: To teraz jeszcze jedna kwestia - przypuscmy, ze puchar wygrywa druzyna pH ktora po sezonie z tego co sie orientuje oglasza upadlosc (jesli tak nie jest to sorry). Co wtedy?

Obawiam się, że źle się orientujesz.

There's someone in my head but it's not me
Gadu Gadu

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)