Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Real Soccer Haxball League

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MVP Preseason Draft
13-01-2018, 04:27
MVP Preseason Draft
Dzień dobry, godzina czwarta - po zakończeniu nauki mi się nudzi.

Przechodząc do meritum - Willian w swoich postach umieścił informację o głosowaniu na MVP Draftu.

Niestety z niewyjaśnionych przyczyn nasz były HA zaspał... i z tego co wiem, MVP nie został wybrany do dziś. Nasuwa się wobec tego pytanie - co z tym zrobimy?

Jest to chyba jedyny (i karygodny, zabrać Willowi zasłużonego! XD ) przypadek tego typu na naszym forum, dlatego wypadałoby jednak tego MVP wybrać. Zwłaszcza, że zaczynamy już kolejny draft i minęło od czasu poprzedniego już kilka miesięcy. Ewentualnie możecie dać te trofeum mi, bo mam mało osiągnięć a byłem selekcjonerem, mentorem oraz trenerem zwycięskiej drużyny XD

Pozdrawiam, życzę miłego weekendu.

[Image: 7fXbY98.jpg]

WP NWO SMH ZM BR IN FCD FR LG PTHC VV North Korea Iceland

"Nabierz skilla albo zgiń"

"Haters gonna hate" & "Psy szczekają, karawana idzie dalej"
Gadu Gadu
Visit this user's website Find all posts by this user
Quote this message in a reply
Reklama
13-01-2018, 11:18 (This post was last modified: 13-01-2018, 11:20 by Fabregas.)
RE: MVP Preseason Draft
To była jeszcze decyzja Williana żeby zrezygnowaći z MVP i nie ma co teraz tego zmieniać.

Poza tym minęło tak dużo czasu, że kapitanowie nie wiedzieliby na kogo oddać swoje głosy o ile w ogóle by je oddali ... po tym drafcie na pewno MVP będzie (już nawet są porobione wyróżnienia i osiągnięcia) Smile
Gadu Gadu
Find all posts by this user
13-01-2018, 14:37
RE: MVP Preseason Draft
Wątpie aby zrezygnował oficjalnie, skoro pisał to jeszcze w poście podsumowywującym Draft. Raczej ktoś dał poprostu d..., tak jak bywało często podczas rządów tego Head Admina. XD

Tak czy inaczej ja bym wiedział na kogo oddać głos. Biggrin

[Image: 7fXbY98.jpg]

WP NWO SMH ZM BR IN FCD FR LG PTHC VV North Korea Iceland

"Nabierz skilla albo zgiń"

"Haters gonna hate" & "Psy szczekają, karawana idzie dalej"
Gadu Gadu
Visit this user's website Find all posts by this user

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)