Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Real Soccer Haxball League

Thread Closed
Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Multitransmisja z finałów SC - próba#2 (Przniesione przez Mateo)
27-08-2015, 09:34
Multitransmisja z finałów SC - próba#2 (Przniesione przez Mateo)
Już rok temu próbowałem coś takiego zorganizować, ale nic z tego nie wyszło - http://rshl.eu/Thread-Multitransmisja-z-...%82%C3%B3w

Chcielibyśmy zrobić stream godny finału tak świetnej imprezy, jaką zdecydowanie był tegoroczny Summer Cup. W mojej głowie jest podobny plan, co rok temu - studia przedmeczowe, podsumowania oraz transmisje dwóch meczów - na przystawkę o brąz, a na danie główne oczywiście wielki finał.

Ale aby takie coś miało się odbyć, potrzebne jest spore zgranie bardzo dużej ilości osób. W związku z tym wychodzę z następującą propozycją:

Przeważnie niedziela jest takim dniem, w który najczęściej gra się w haxballa, więc zakładam, że oba teamy chciałyby zagrać na koniec tego tygodnia, 30 sierpnia:

- 20:30 - Belgia v Brazylia - mecz o 3 miejsce
- 21:15 - Urugwaj v Sealandia - finał

Co Wy na to kapitanowie? Czy takie terminy by Wam pasowały? (ewentualnie przełożenie tego na poniedziałek lub inne godziny, ale przy założeniu 45 minutowego odstępu)

Prosiłbym, aby wypowiadały się głównie osoby z tych czterech teamów, najlepiej kapitanowie, gdyż jedno słowo "nie" któregoś z nich, przekreśla cały projekt. Jeśli ktoś odmówi, to będziemy kombinować jakoś inaczej, choć z pewnością pojedyncze transmisje, czy też transmisja samego finału, nie będzie tak efektowna, jak całość.

Proszę nie spamować w tym wątku i nie pisać postów w stylu "fajny pomysł". Tylko konkrety.

[Image: py38lc.jpg]
Gadu Gadu
Find all posts by this user

Reklama
27-08-2015, 09:38
RE: Multitransmisja z finałów SC - próba#2
"Proszę nie spamować w tym wątku i nie pisać postów w stylu "fajny pomysł". Tylko konkrety."

Hmm... fajny pomysł! Biggrin
Jestem za, jakby nawet jakoś się dało to mogę Ci pomóc to ogarniać (oprócz stanowiska komentatora) no ale pierw trzeba mieć pewność, że to wypali więc kapitanowie, znajdźcie sobie w niedzielę trochę wolnego czasu :>

[Image: 200_d.gif]

27-08-2015, 10:21 (This post was last modified: 27-08-2015, 10:40 by Alcazar.)
Jako asystent Sealandii jestem za, tylko zanim wszystko dopniecie na ostatni guzik (mam na myśli stream, komentatorów, ekspertów etc) skontaktujcie się z kapitanami tych czterech drużyn, żeby się dowiedzieć oczy każdemu pasuje taka godzina, bo na dzień dzisiejszy trudno stwierdzić.
Sama inicjatywa na duży plus Smile

Trzeba sto razy przegrać, aby ten jeden raz wygrać

[Image: tumblr_msm702Ba8q1qh6h8bo1_250.gif]
Gadu Gadu

27-08-2015, 10:34
Sealandia wyraża swoją gotowość.

[Image: tumblr_static_tumblr_static_eqcvjgy7p88w...8s_640.gif]
Gadu Gadu

27-08-2015, 14:07
Pasuje

[Image: 21l689c.jpg]
Gadu Gadu

27-08-2015, 19:16 (This post was last modified: 27-08-2015, 19:21 by Gardner.)
A ja proponuje \mienić koncepcję

Wejścia na zasadzie Biggrin "wchodzimy do szatni przed meczem".

Czyli korespondent wchodzi ;D do drużyny w całym składzie i robi minutową relację od nich z szatni. Bez ściągania pojedynczych osób. To byłoby ciekawe.

W tych warunkach cała drużyna wbija na kanał prowadzących i rozmowa przez kilka minut.

[Image: giphy.gif]
Sit and spinSmoke
Gadu Gadu

27-08-2015, 20:43
Warte rozważenia, tym bardziej, jeśli Zebra deklaruje możliwość wpuszczenie na channel kogoś spoza swojego stada, raczej spodziewałem się bojkotu, jak ostatnio.

Ale szczerze powiedziawszy, wolałbym deklarację, czy termin Wam pasuje. Czas ucieka, w weekend przesadnie dużo czasu nie mamy, więc chciałbym możliwie wcześniej wiedzieć, co się kroi.

Gadu Gadu

27-08-2015, 21:12
Jak ktoś chce porozmawiać wystarczy poprosić.

[Image: nkq3ng.jpg]

27-08-2015, 21:25
Rzecz jasna nie mogło się obejść bez wbicia szpileczki w nasze skromne "stado" ze strony pewnego użytkownika. Tym razem bojkotu nie będzie, gdyż nikt nikomu się nie podłożył, jak ostatnio.

Co do tematu, termin nam odpowiada.

[Image: 6on11w.gif]
Gadu Gadu
Visit this user's website Find all posts by this user

27-08-2015, 22:22
Czekamy zatem na Brazylię, wiem, że Cas ma niechęć do streamów, ale spokojnie, nie zajmiemy więcej, niż dwa sloty.

Gadu Gadu

Thread Closed

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)