Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Real Soccer Haxball League

Thread Closed
Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NOWOŚĆ: Wyróżnienia w profilu użytkownika
29-07-2014, 14:37
Post: #1
NOWOŚĆ: Wyróżnienia w profilu użytkownika
Witam serdecznie,

We współpracy z naszym root adminem i technicznym, czyli oczywiście Unquero, w końcu udało nam się wprowadzić nową rzecz, którą ujrzycie już wkrótce w profilu użytkownika - mowa o wyróżnieniach.

Co to są wyróżnienia i czym się różnią od osiągnięć? Wyróżnienia będą przyznawane, za rzeczy, związane z wyborem publiczności (w przeciwieństwie do osiągnięć, które są przyznawane za konkretne fakty i liczby).

Mowa tu o takich rzeczach, jak Złota Piłka RSHL, wygranych w konkretnych kategoriach na Wielkiej Gali RSHL, podsumowującej rok, czy też zwycięzcach oficjalnych konkursów (np. Hymn RSHL i - obecnie prowadzony, a zapomniany chyba nieco konkurs - Wakacje z RSHL).

Z powodu ograniczonego miejsca w profilu użytkownika, na przyszłość zastrzegamy sobie możliwość tworzenia wyróżnień przechodnich, tj. na przykład zwycięzca plebiscytu na Moderatora Roku A.D. 2013 może utracić swoje wyróżnienie na rzecz zwycięzcy w tej samej kategorii w roku 2014. Ale to jeszcze jest do ustalenia i do sprawdzenia, jak ten plugin będzie się sprawdzał.

Zaznaczamy również, że póki co plugin jest w fazie testów, więc może nie działać w pełni poprawnie.

Przyznawanie wyróżnień za stare rzeczy rozpocznie się jutro, więc dziś jeszcze nie zaobserwujecie efektów wprowadzenia nowej rzeczy. W przypadku, gdybyśmy pominęli jakiś stary oficjalny konkurs, proszę o kontakt ze mną //gg:4909252.

Prosiłbym również o kontakt chętnego do pomocy grafika, w celu stworzenia, tudzież poprawienia obrazków, które pojawią się potem w profilach użytkowników. W nagrodę dla chętnego grafika - wyróżnienie próbne "Najlepszego grafika RSHL" na okres miesiąca czasu.


[Image: py38lc.jpg]
Gadu Gadu
Find all posts by this user

Reklama
Thread Closed


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)