Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Real Soccer Haxball League

Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 2 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nabór na moderatora: bless
06-02-2016, 01:19
Form Submission: Nabór na moderatora
Nick: bless
Doświadczenie i umiejętności: Za swojej kadencji na innych forach o tematyce haxballowej miałem styczność z panelem administracyjnym i ogarniam go od podszewki.

● Znam język HTML, XHTML, DHTML
● Ogarniam bazy danych (MySQL, Microsoft SQL Server, SQLite, PostgreSQL i inne które zapewne się nie przydadzą.)

Krótko mówiąc praca z tym panelem nie jest mi obca.
Krótki list motywacyjny: Pozwolę sobie wkleić swój list motywacyjny z poprzedniego podania, które zostało rozpatrzone negatywnie, czas spróbować po raz kolejny.

Większość osób ma mnie za postać mocno kontrowersyjną, staram się być obiektywny w każdej sytuacji. W rozmowach prywatnych racja zdarzy mi się pospinać, ale gdy wykonuję swoją robotę staram się robić ją sumiennie i na poziomie.
Na pewno regulamin nie jest mi obcy i w pracy admina TS starałem się go trzymać w rygorze, przez co zdaje sobie sprawę, że mogłem zostać nielubiany przez kilka osób, ale dzięki temu ilość komisji spadła. Jestem osobą ambitną, konsekwentną w swoich czynach, wypełniam swoje obowiązki nienagannie.

Na moją pracę HeadAdmina na TS nikt raczej nie narzeka, więc myślę, że w roli Organizatora na naszym forum również bym się spełnił.
Za swojej kadencji próbowałbym swoją kreatywnością wnieść świeżość w waszym gronie, co przekładałoby się na owocną pracę.
Dyspozycyjność: Jestem dostępny dość często, codziennie sprawdzam forum i regularnie angażuje się w jego życie.

Quote this message in a reply
Reklama

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)