Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Real Soccer Haxball League

Thread Closed
Thread Rating:
  • 9 Vote(s) - 2.22 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nabór na organizatora: 19Matias99
13-01-2016, 01:07
Form Submission: Nabór na organizatora
Nick: 19Matias99
Dyspozycyjność: Jestem zazwyczaj codziennie od powrotu ze szkoły do momentu w którym pójdę spać
Doświadczenie i umiejętności: Styczność z Panelem administratora miałem jednakże było to dosyć dawno temu a i zbyt długo to nie trwało dlatego moje doświadczenie można uznać za zerowe
Krótki list motywacyjny: Jestem Mateusz, pochodzę z Górnego Śląska na forum jestem od roku 2013. Po banie, który trwał ponad rok (od Lutego 2014 do 3 Lipca 2015 roku). Od tamtej pory staram się jak najbardziej uczestniczyć w życiu forum jako sędzia bądź statystyk. Chciałbym zostać organizatorem, ponieważ chciałbym uczestniczyć w życiu forum i pomagać mu się rozwijać Uważam, że nadaję się na Organizatora ze względu na czas, jaki mogę poświęcić dla forum i mimo iż brakuje mi doświadczenia z MyBB to uczę się bardzo szybko. Pracę, jaką dostanę będę przede wszystkim wykonywał dokładnie i zawsze na czas. W spinach na forum brałem udział jednak było to już dawno temu i o ile nie zostanę w odpowiedni sposób sprowokowany to nie popadam już w żadne wojenki między użytkownikami.
Gadu Gadu
Find all posts by this user

Reklama
Thread Closed

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)