Nabór na organizatora: Camilos
Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Real Soccer Haxball League

Thread Rating:
  • 5 Vote(s) - 2.2 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nabór na organizatora: Camilos
31-08-2015, 17:58
Form Submission: Nabór na organizatora
Nick: Camilos
Dyspozycyjność: Przeważnie popołudniami i wieczorami w trakcie tygodnia, ale praca i studia - wiadomo, może być różnie.
Doświadczenie i umiejętności: Ostatnie pół roku spędziłem w roli statystyka angażując się żywo w życie forum. Brałem też udział w dwóch projektach "Cafe Rshl". Nie miałem niestety styczności z MyBB.
Krótki list motywacyjny: Osoby, które spędziły ze mną więcej czasu doskonale wiedzą jaki jestem. Na pewno regulamin nie jest mi obcy i w pracy statystyka starałem się go kurczowo trzymać, przez co zdaje sobie sprawę, że mogłem zajść kilku osobom za skórę. Starałem się jednak skrupulatnie wypełniać swoje obowiązki, o czym przekonywaliście się podczas sezonu (uważam, że statystyki były możliwie szybko aktualizowane - w czym zasługa oczywiście całego naszego zespołu). Prowadzę swój klub już 3. sezon, co świadczy chyba o jakiejś odpowiedzialności i stabilizacji z mojej strony. Ci którzy ze mną pracowali, wiedzą że umiem się z każdym dogadać i zawsze służę pomocną dłonią jeśli tylko mam do tego okazję.
Dlaczego akurat ja? Znam ligspace od podszewki, potrafię pracować w zespole, jestem skrupulatny w tym co robię.
Gadu Gadu
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
Reklama

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)