Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Real Soccer Haxball League

Thread Closed
Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 4.5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nabór na organizatora: Dexter
12-10-2014, 21:12 (This post was last modified: 12-10-2014, 21:16 by Dexter.)
Form Submission: Nabór na organizatora
Nick: Dexter
Dyspozycyjność: Na pewno troche czasu muszę poświęcić mojej pracy na 3 zmiany, jednak po za tym, jeśli będę miał do wypełniania poważne obowiązki na forum, to bez problemu znajdzie się czas w grafiku.
Doświadczenie i umiejętności: Z MyBB nie miałem nigdy styczności, więc opcja moderacyjna odpada, jeśli chodzi o rekrutacje - tutaj mogę powiedzieć, że mam dosyć sporą orientacje chociażby ze względu na staż forumowy, czyli od kiedy tylko RSHL powstało. To samo do spraw Arbitrażowych - jestem sędzią już od jakiegoś czasu, po za tym kiedyś, dawno temu pełniłem funkcję moderatora.
Krótki list motywacyjny: Tak jak pisałem wyżej, mój staż wydaje mi wsię znaczący w tej kwestii, jak i to, że ta posada naprawdę mnie zainteresowała. Chętnie zajmę się wszelkimi sprawami rekrutacyjnymi, jak i równie bardzo chciałbym się sprawdzić jako organizator ds. arbitrażowych, gdyż ta funkcja musi być pełniona w odpowiedni i konsekwentny sposób a ja myślę nadam się w takowej roli. Tyle ode mnie i ogromnie licze na poparcie mojej kandydatury. Na końcu dodam, że bardziej interesująca mnie pozycja organizatorska to ta do spraw sędziowskich, jednak jeśli będzie potrzebna osoba do rekrutacji to także chętnie podejmę wyzwanie.

Find all posts by this user

Reklama
Thread Closed

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)