Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Real Soccer Haxball League

Thread Closed
Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nabór na organizatora: Dx2
13-10-2014, 20:56 (This post was last modified: 13-10-2014, 21:03 by Dx2.)
Form Submission: Nabór na organizatora
Nick: Dx2
Dyspozycyjność: Myślę, że kawałek czasu się znajdzie w ciągu dnia, około 2,3 godzin codziennie.
Doświadczenie i umiejętności: Kiedyś prowadziłem swoje forum Verticalowe, za pomocą Czarniego. Były dwukrotny moderator forum Handballowego istniejącego do tej pory, oraz były moderator ligi ogólno haxballowej, która do tej pory nie istnieje już. Postarałem się ogarnąć MCP, z ACP był troszkę gorszy problem, ale się nauczyłem co i jak. Co prawda było to rok temu, ale przypomnieć zawsze nie zaszkodzi..
Krótki list motywacyjny: Jestem tutaj dość znanym użytkownikiem, nie muszę się nawet rozpisywać. Zapewne i tak pewnie moje podanie zostanie odrzucone, ale zgłosić się nikomu nie zaszkodzi, jeżeli ręce pełne roboty, ja zawsze postaram się pomóc i odpowiedzieć na wszelkie pytania nowym użytkownikom tej ligi. Na forum jestem od początku jego istnienia, z tym, że moje dawniejsze konto zostało usunięte. Znam większość użytkowników, po moim powrocie od bana postarałem się zaprzyjaźnić z nowymi kolegami, oraz zawrzeć na nowo znajomości ze starymi znajomymi. Ubiegam się o posadę ds. Rekrutacji. Uważam, że to by była najlepsza posada dla mnie, gdyż orientuję się co do odpowiedzialności, zachowań i znajomości użytkowników tego forum. Myślę, że to stanowisko jest w pełni MAKSIMUM na to, na co zasłużyłem, przez te 2 lata..

Moje mocne strony to:

- Umiejętność pracy w grupie
- Dobra znajomość ACP/MCP
- Znajomość użytkowników
- Znajomość forum
- Do tej pory brak spin ...
- Dobra organizacja w grupie

Słabe strony..:

- Ban za multikonto, z powodu zamieszania..
- 20% ostrzeżeń na forum
- Interpunkcja

Gadu Gadu
Find all posts by this user

Reklama
Thread Closed

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)