Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Real Soccer Haxball League

Thread Rating:
  • 10 Vote(s) - 3.5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nabór na organizatora: Mateo
31-08-2015, 15:08
Form Submission: Nabór na organizatora
Nick: Mateo
Dyspozycyjność: Rozpoczyna się szkoła, aczkolwiek na pewno znajdę czas i chęć do wsparcia tego forum, które jest idealną szansą na wyciągnięcie gry Haxball z kryzysu. Ile czasu znajdę, tyle postaram się oddać w ręce społeczności.
Doświadczenie i umiejętności: Swoje doświadczenie i umiejętności jako administrator kreuję od początku kariery, a więc od wakacji 2012 roku. W październiku owego roku zorganizowałem pierwszą edycję mojego turnieju, który w późniejszych edycjach kontynuowałem z pomocą innego zawodnika – Zoltana. Jest to turniej Haxball Super Champions, który tak naprawdę wykreował mnie jako administratora, a zarazem pomógł mi zdobyć taką, a nie inną pozycję w haxball’owym świecie. W sumie udało się zorganizować aż pięć edycji, które wyposażone były w najlepsze kluby z Polski, a nawet zagraniczne gwiazdy. Jeżeli chodzi o pozostałe turnieje, które miałem okazję prowadzić samemu czy też jako podwładny innych osób, są to z pewnością dwie edycje Haxball Champions League, a więc turnieju, który jest największym w systemie 4v4 w Europie. Nie sposób też zapomnieć o polskiej wersji HCL w systemie 3v3, która odbywała się w ostatnim miesiącu i była w zasadzie moim ostatnim punktem zaczepienia na boisku BIG. Bardzo ciekawym doświadczeniem był pomysł stworzenia rywalizacji o tytuł najlepszego zawodnika w systemie 1v1 w Polsce. W tym turnieju udział wzięło aż 128 zawodników. Pomagałem także przy organizacji jednego z sezonów Ligi ZaqHax 4v4, czy też w turnieju o miano najlepszej ekipy 3v3 w Polsce o nazwie BallHax Liga Mistrzów. Niejednokrotnie starałem się wspierać rozwój tej gry na różnych forach, czasem w mniejszym lub większym stopniu. Jako administrator wspierałem takie fora jak SilverHax oraz HSL, gdzie tak naprawdę zaczęła się moja kariera. Jako pomocnik lub moderator chętnie towarzyszyłem zarówno na BallHax, PL-HB oraz HMTL. Oprócz tego pomagałem w organizacji nieco mniejszych eventów, np. Copa Haxballita, Wielki Turniej ZaqHax, Pre-Season Cup itd. W dodatku prowadziłem wraz z Maxio oraz Red Cafe telewizję Haxball+, która okazała się gigantem na skalę europejską, przez co posiadam znakomite kontakty w europejskim środowisku.
Jeżeli chodzi o doświadczenie i styczność z MyBB, znam go doskonale, gdyż jako organizator HSC oraz HCL tworzyłem własne strony turniejowe na tymże silniku i opanowałem go w bardzo fajny sposób, wiem co gdzie znaleźć.
Krótki list motywacyjny: Niektórzy z Was nazywają mnie postacią kontrowersyjną i myślę, że słusznie, gdyż zadajecie sobie pytanie, czemu nie trzymałem się zwykle jednej rzeczy. Nie byłem nigdy właścicielem forum, dlatego też starałem się pomagać różnym środowiskom. Tak było na boisku BIG, gdzie jest kilka for. Inaczej sprawa miewa się na RSHL, które jednoczy wszystkich zawodników boiska Real Soccer. Tutaj wszyscy pracują na konto jednego forum i ja również chciałbym dołożyć swoją cegiełkę. To piękny rozdział w historii Haxball’a, gdyż forum niejako ratuje wizerunek tej gry. Jestem gotowy wspomóc wszelkie starania, by było nas jeszcze więcej, by o forum i boisku Real Soccer mówiło się w samych superlatywach.
Gadu Gadu
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
Reklama

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)