Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Real Soccer Haxball League
Server Teamspeak aktywny do: 23-02-2018 19:26
Portfel znajdziesz w panelu Wspomóż TeamSpeak po prawej stronie forum! Pomoc pod numerem gg: 59372634

Thread Rating:
  • 7 Vote(s) - 2.29 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nabór na organizatora: Moviement
31-08-2015, 16:01
Form Submission: Nabór na organizatora
Nick: Moviement
Dyspozycyjność: Z pewnością wystarczająca. Jestem aktywnym użytkownikiem i takim właśnie chciałbym być administratorem. Dawałbym radę wpadać codziennie (może ze sporadycznymi przerwami), choćby na chwilę, by zająć się swoimi obowiązkami. A tak z reguły to lubię poświęcać wolny czas na kulki, więc jestem często i gęsto. Także dyspozycyjność znośna.
Doświadczenie i umiejętności: Takową funkcję pełniłem na dwóch małych forach, które liczyły około 50 użytkowników. Nigdy nie miałem z tym problemu, ale niestety tego nie udowodnię, ponieważ fora od dawna nie istnieją. Z silnikiem MyBB nie miałem jeszcze okazji pracować, aczkolwiek jestem pewien, że szybko załapałbym co i jak. Z reguły jestem otwarty na nowości. Zresztą, każdy kiedyś zaczynał. Najlepszym sposobem jest sprawdzenie w praktyce, co i jak.

Krótki list motywacyjny:
Nie zgłaszam się tutaj po to, aby być czerwony. Z tego, co widzę, administratorzy już nie są szanowani w sposób, jaki powinni, a wręcz przeciwnie. Zapobiegam o tę rangę, ponieważ chcę pomóc temu forum. Ze swojej strony obiecuję obiektywizm i... odpowiednią surowość, w stosunku do sytuacji. Przytoczę tutaj przykład Salusia, który przy pewnej sytuacji po prostu napisał werdykt, a następnie zamknął wątek. Bez dopuszczania zbędnych komentarzy. Były ze dwie uwagi ze strony użytkowników, ale poza tym cisza. Co innego, gdyby dopuszczono do dyskusji. Forum żyłoby taką sprawą jeszcze przez tydzień, zaokrąglając. Oczywiście to była specyficzna sytuacja, która wymagała takiej reakcji. Nie mylić proszę mojego podejścia z przesadnym karaniem, nieadekwatnym do czynu.
Jestem na tym forum dosyć długo, ale dopiero od niedawna zacząłem być tutaj aktywny. Wciągnęło mnie to całkowicie i chcę pomóc rshl żyć jak najdłużej. Użytkownicy w zgodzie z administratorami to dwa wektory, które zebrane do kupy dają kolektyw, który owocuje samymi pozytywami, nawet nie będę wymieniał. Zamierzam dać z siebie wszystko, aby do tego doprowadzić.

Pozdrawiam.

Gadu Gadu
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
Reklama

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)