Nabór na organizatora: Robert Jez #81
Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Real Soccer Haxball League

Thread Rating:
  • 3 Vote(s) - 1.33 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nabór na organizatora: Robert Jez #81
31-08-2015, 17:10 (This post was last modified: 31-08-2015, 17:11 by Prince.)
Form Submission: Nabór na organizatora
Nick: Prince / Robert Jez #81
Dyspozycyjność: Cóż, czasu mam dość sporo. Jeżeli dostanę to stanowisko, to postaram się jeszcze częściej wchodzić na RSHL.
Doświadczenie i umiejętności: Praktycznie żadna, kiedyś miałem styczność, ale zdążyłem już wszystko pozapominać.
Krótki list motywacyjny: Interesuje mnie zwłaszcza funkcja Organizatora ds. Arbitrażowych, ewentualnie mógłbym zostać Organizatorem ds. Rekrutacji.

Zależy mi na funkcji organizatora, gdyż chciałbym dać coś od siebie forum. Jak widać, jestem już sędzią i hosterem, myślę, że podołałbym również jako organizator. Jeżeli zostałbym Organizatorem ds. Rekrutacji, to pierwszą rzeczą, którą bym zrobił, byłaby ponowna nauka użytkowania panelu MyBB.

Moimi zaletami są:

- nienaganna ortografia, błędów ortograficznych praktycznie wgl nie popełniam.
- aktywność na forum
- znajomość regulaminu
- obiektywność; jako organizator nigdy nie podejmowałbym decyzji pod tego, kogo bardziej lubię
- charyzma
- 0% na koncie

Mam również wady, do których należy słaba cierpliwość i stanowczo zbyt częste odpowiadanie na prowokacje. Jako organizator postaram się poprawić i nie odpowiadać Happy.

Pozdrawiam administrację RSHL. Smile
Gadu Gadu
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
Reklama

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)