Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Real Soccer Haxball League

Thread Closed
Thread Rating:
  • 3 Vote(s) - 2.33 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nabór na organizatora: Stephan El Shaarawy♫
12-10-2014, 20:16
Form Submission: Nabór na organizatora
Nick: Stephan El Shaarawy♫
Dyspozycyjność: Codziennie po parę godzin (fon, komp).
Doświadczenie i umiejętności: Niestety zerowe, ale jestem na rozszerzonej informatyce, więc szybko łapie takie rzeczy.
Krótki list motywacyjny: Na forum jestem praktycznie od początku - jeszcze od forum Smutka i domeny rshl.4um. Znam dość dużo osób, można powiedzieć, że większość. Chciałbym aby mnie wybrano, ponieważ chcę pomóc w rozwijaniu się tego forum, mieć w tym jakiś wkład. Jestem osobą spokojną, cierpliwą. Procentów na forum nie dostałem już od bardzo dawna Biggrin, a to też o czymś świadczy. Czasem zdarza się, że coś wyprowadzi mnie z równowagi, ale z czasem rzadziej. Przy rozwiązywaniu sporów, jestem obiektywny i sprawiedliwy. Z chęciami i zaangażowaniem u mnie problemów nie będzie, bo jak mnie coś ciekawi czymś się interesuję (tu hax) to się angażuję. Jestem zainteresowany każdym z trzech możliwych stanowisk, gdyż jestem uniwersalny. Mam nadzieję, że moje zgłoszenie zostanie rozpatrzone pozytywnie.

[Image: LOCAAAAAAAAAAA7asdsdsad6766482dece2.jpg]
Gadu Gadu
Find all posts by this user

Reklama
Thread Closed

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)