Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Real Soccer Haxball League

Thread Closed
Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nabór na organizatora: Uniwersalny
16-01-2016, 17:25
Form Submission: Nabór na organizatora
Nick: Uniwersalny
Dyspozycyjność: Oczywiście będę poświęcać tyle czasu ile będzie potrzeba. Osobiście mam nawet do 10 godzin dziennie wolnego czasu.
Doświadczenie i umiejętności: Niestety nigdy nie miałem styczności z panelem administratora MyBB, jednak jestem gotowy szybko i pilnie nauczyć się obsługiwać dany panel.
Krótki list motywacyjny: Większość z was pewnie mnie doskonale zna. Jestem na tym forum praktycznie od początku i wiem jak było kiedyś, a jak jest teraz. Kiedyś może i było więcej tych poważniejszych spin, jednak wtedy administracja była darzona większym szacunkiem niż teraz. Związane jest to prawdopodobnie z tym, że większość tych " lepszych " kandydatów już zrezygnowało z bycia u władzy, a ktoś przecież musi się tym zając. Chciałbym powrócić do tych starych czasów i znaleźć wspólny język między administracja i resztą forum. Jako, że sam całą moją karierę byłem jako ta " reszta " i jako pretendent do bycia organizatorem, myślę, że znalazłbym złoty środek i dogadywał się równie dobrze z obiema stronami barykady.

[Image: 5316677400_1326980696.jpg]
Gadu Gadu
Find all posts by this user

Reklama
Thread Closed

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)