Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Real Soccer Haxball League

Thread Rating:
  • 6 Vote(s) - 2.33 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nabór na organizatora: WillianCFC
31-08-2015, 18:05 (This post was last modified: 31-08-2015, 18:07 by WillianCFC.)
Form Submission: Nabór na organizatora
Nick: WillianCFC
Dyspozycyjność: Mimo iż teraz zaczyna się szkoła, moja aktywność będzie bardzo dobra i myślę, że mógłbym poświęcić od 2 do 3 godzin dziennie na sprawy forum.
Doświadczenie i umiejętności: Z panelem administracyjnym MyBB nie miałem w prawdzie styczność, ale podstawy znam i nie widzę problemu, jeśli miałbym nauczyć się czegoś nowego.
Warto też dodać, że bardzo dobrze ogarniam system Ligspace, posiadam już spory staż jako statystyk. Przez pewien okres byłem również "Server Adminem" na TSie rshl.eu
Krótki list motywacyjny: Na RSHL jestem od samego początku, bardzo często udzielam się na forum, pomagam w organizacjach turniejów/eventów. Nie mam tutaj z nikim żadnych spin, pomimo młodego wieku spędziłem tutaj już wiele, wiele godzin. Doświadczenie jest na pewno moim mocnym punktem i czuję się na siłach aby zostać Organizatorem na forum. Pozdrawiam Wink2
Gadu Gadu
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
Reklama

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)