Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Real Soccer Haxball League

Thread Closed
Thread Rating:
  • 10 Vote(s) - 3.3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nabór na organizatora: WillianCFC
13-01-2016, 00:25
Form Submission: Nabór na organizatora
Nick: WillianCFC
Dyspozycyjność: Z czasem u mnie problemu nie ma, jestem w stanie poświecić go tyle ile będzie trzeba.
Doświadczenie i umiejętności: Z panelem administracyjnym MyBB miałem małą styczność, ale jakaś tam była, podstawy rozumiem(brak przeciwwskazań, żeby nauczyć się czegoś więcej). Z tego co widzę jest poszukiwana osoba ds. Kontraktów oraz ds. Drużyn, więc z tym u mnie nie byłoby problemów, gdyż to wszystko opiera się głownie na Ligspace, a z tym już miałem wielokrotną styczność. Pełniłem rolę statystyka przez dobry rok i to z powodzeniem.
Krótki list motywacyjny: Administratorem chciałem już zostać wiele razy, kilka razy było blisko, a nawet bardzo blisko, ale jednak się nie udało. Postanowiłem jeszcze raz tutaj napisać swoje podanie i mam nadzieję, że tym razem zostanie docenione. Na forum RSHL jestem od samych początków, raczej wszyscy ludzie mnie tutaj znają i kojarzą. Rzadko, a nawet powiedziałbym w ogóle, nie biorę udziału w wszelkiego rodzaju spinach i nie prowadzę na forum z żadnym użytkownikiem jakieś zażartej kłótni. Może i ideałem na administratora jeszcze nie jestem, ale jak to się mówi "Nikt nie jest idealny, każdy ma swoje wady i zalety". Decyzja należy do czerwonych, pozdrawiam ;-)
Gadu Gadu
Find all posts by this user

Reklama
Thread Closed

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)