Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Real Soccer Haxball League

Thread Closed
Thread Rating:
  • 3 Vote(s) - 2.33 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nabór na organizatora: len
12-10-2014, 21:38 (This post was last modified: 13-10-2014, 14:16 by len.)
Form Submission: Nabór na organizatora
Nick: len
Dyspozycyjność: Systematycznie odwiedzam forum. Mam sporą ilość wolnego czasu, pełniłbym obowiązki w dowolnym czasie, w zależności od potrzeby forum.
Doświadczenie i umiejętności: Od wielu lat mam do czynienia z wszelakimi rodzajami paneli administratorskich - MyBB, php, vBulletin.
Wieloletni staż, jako moderator spędziłem przy forach o tematyce counter-strike 1.6 - zatem tego rodzaju otoczenie nie jest mi obce (opcja moderatora). Jeżeli chodzi o silnik MyBB - miałem okazje prowadzić kilka forów haxballa (handball, futsal). Sprawdzony jestem w funkcjach panelu MCP/ACP, każdego rodzaju opcjami rozporządzania forum.
Krótki list motywacyjny: Aplikuję o posadę ds. Moderacji.
Dzielnie stawiam kolejne kroki w świecie RS'a, jednak zawsze pragnę czegoś więcej. Chciałbym spróbować swoich sił w dobrze znanym mi stanowisku.

Moimi mocnymi stronami są:
  • Dobra znajomość gramatyki, ortografii oraz interpunkcji.
  • Odpowiedzialność, niezawodność oraz elastyczność.

Mam dużo motywacji i chęci do działania. Jestem pozytywnie nastawiony z wiarą na odniesienie sukcesu. Posiadam zdolność do pracy w dynamicznym zespole.

Zawsze staram się być neutralny wobec podmiotu podczas podejmowania decyzji.
Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania.

Dziękuje, pozdrawiam len

Gadu Gadu
Find all posts by this user

Reklama
Thread Closed

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)