Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Real Soccer Haxball League

Thread Closed
Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nabór na selekcjonera
28-01-2017, 21:24 (This post was last modified: 31-01-2017, 18:07 by Mateo.)
Nabór na selekcjonera
Witam!

Przed nami kolejna, już piąta edycja czempionatu o nazwie Nations Cup, a więc czas na wybór trenera reprezentacji Polski w tych rozgrywkach. Jak wiemy, poprzednia edycja zakończyła się dla nas niepowodzeniem i porażką z drużyną Niemiec w finale. Teraz postaramy się wziąć rewanż i wygrać najbliższy turniej. Mamy ku temu odpowiednie predyspozycje i dobrych zawodników. Nie będzie jednak kompatybilnej ekipy bez znakomitego kreatora, czyli selekcjonera. Człowiek, który chce zostać trenerem kadry musi z niej stworzyć zgrany kolektyw. Miejmy nadzieję, że selekcjoner, który zostanie wybrany, spełni ambitne oczekiwania społeczności naszego forum.

Oto podanie, które musi złożyć każdy z kandydatów na selekcjonera:

Code:
[b]Nick:[/b]
[b]Znajomość zagranicznych lig i graczy:[/b]
[b]Znajomość języka angielskiego:[/b]
[b]Rozeznanie wśród zawodników RSHL:[/b]
[b]Wizja kadry pod Twoją opieką:[/b]
[b]Dlaczego to właśnie Ty powinieneś zostać wybrany na to stanowisko?:[/b]

Czas zgłoszeń: do 31 stycznia, godz. 23:59.

Nowy selekcjoner zostanie wybrany przez członków Administracji RSHL. Trener wybierze kadrę według własnego uznania.

Pozdrawiam,
Mateo
Gadu Gadu
Find all posts by this user

Reklama
28-01-2017, 22:39 (This post was last modified: 29-01-2017, 13:15 by Maggio.)
RE: Nabór na selekcjonera
Nick: Maggio

Znajomość zagranicznych lig i graczy: niezbyt perfekcyjnie, ale gram/grałem i trochę graczy znam

Znajomość języka angielskiego: bardzo dobra, dogadam się bez problemu

Rozeznanie wśród zawodników RSHL: no wszystkich w miarę znam

Wizja kadry pod Twoją opieką: wybranie wąskiego grona, które ma się zgrać i rozjeżdżać wszystko i wszystkich

Dlaczego to właśnie Ty powinieneś zostać wybrany na to stanowisko?: uczestniczyłem w ostatnim NC, wiem jak to wygląda, prowadziłem NA przez 5 sezonów, mam kontakty z zawodnikami.
Gadu Gadu

28-01-2017, 23:25
Nick: Makumba

Znajomość zagranicznych lig i graczy: Bardzo duża (rozegrałem kilka sezonów w lidze "niemieckiej" oraz 1 we francuskiej.

Znajomość języka angielskiego: Na poziomie komunikatywnym.

Rozeznanie wśród zawodników RSHL: Przeogromne.

Wizja kadry pod Twoją opieką:
*
Brak kolesiostwa. Kolesiostwo było i jest wszędzie, będzie też u mnie - wiadomo, że mając do wyboru dwóch zawodników o niemalże identycznym poziomie gry, wybiorę tego, którego lepiej znam, do którego mam pewność, że dobrze się z nim współpracuje.
Ponad to jest dwóch zawodników, których po prostu ze względów czysto osobistych nie będę brał pod uwagę pod kątem gry w kadrze.

*
W kadrze nie zamierzam uczyć graczy grania w tę grę, tudzież zapoznawania każdego z realiami niemieckiej mapy, jedynie korygować ich grę, dlatego też będę bazował na graczach doświadczonych na niemieckiej mapie, takich, którzy mieli już styczność z ligą niemiecką, CL, lub poprzednimi edycjami NC.

*
Zorganizowanie testów dla wybranych(około 15-20 osób), aby każdy prezentujący ten wyższy poziom miał szanse, po czym wybranie 8 lub 10 zawodników na NC (liczba zawodników zależna od tego, czy będzie druga kadra, à la u21.

*Jesteśmy potęgą rs'a na świecie, czy to pod względem skilla, czy też liczby aktywnie grających zawodników, trzeba to w końcu udowodnić poprzez wygranie NC, co niestety dawno nie miało miejsca - w związku z tym, nie będzie mi zależało na usilnym próbowaniu przepięknych akcji, co zazwyczaj ma po prostu odmienny skutek, czasem będzie trzeba zagrać po prostu kurewsko.

Dlaczego to właśnie Ty powinieneś zostać wybrany na to stanowisko?: Byłem graczem na dwóch ostatnich turniejach i wiem jedno, w Polsce nie brakuje zawodników, których stać na wygranie tego turnieju, tylko brakuje nam odpowiedniego trenera z "twardą ręką", którym niewątpliwie jestem.
Gadu Gadu

31-01-2017, 18:03
Z powodu małej ilości chętnych termin zgłoszeń zostaje skrócony i zakończy się z dniem dzisiejszym. Jutro ogłosimy selekcjonera. Niebawem też pierwsze informacje o Nations Cup.
Gadu Gadu

31-01-2017, 20:09
Nick: Tello

Znajomość zagranicznych lig i graczy: Kiedyś bardzo dużo, obecnie praktycznie zerowa.

Znajomość języka angielskiego: Dogadam się.

Rozeznanie wśród zawodników RSHL: Myślę, że całkiem spore.

Wizja kadry pod Twoją opieką: To jest zależne od tego, ile czasu zostało do NC.

Jeśli jest go mało około miesiąca lub mniej to wybiorę grupę 10-12 graczy i będziemy grać spary i się zgrywać.

Natomiast jeśli tego czasu byłoby więcej to wybrałbym szersze grono. Chciałbym się załapać do jedenej z zagranicznych lig, jeśli byłaby taka możliwość i pograć tam tą grupą zawodników. Dodakowo nie skreślałbym tych graczy, którzy by w tej lidze nie grali. Z nimi bym sparował i szukał graczy, którzy by nadawali się na grę na mapce bez linii, bo nie każdy się nadaje.

Ogólnie to pytanie jest trochę dziwnie, bo nie mam żadnych szczegółów co do NC. Sad

Dlaczego to właśnie Ty powinieneś zostać wybrany na to stanowisko?: To nie ja powinienem zostać wybrany na to stanowisko tylko Makumba. Tylko on nadaje się na trenera. Sam wynik z gali z WAH to pokazuje. Już wtedy mówił nam jak się mamy ustawiać, a był to mecz o nic. Ja zgłaszam się tylko dlatego, żeby było więcej kandydatów. Smile
Gadu Gadu

01-02-2017, 00:00 (This post was last modified: 01-02-2017, 00:01 by Mateo.)
Nabory zakończone!

Nowym selekcjonerem został... Makumba!
Trener wybierze kadrę według własnego uznania.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w zbliżającym się turnieju Nations Cup!
Gadu Gadu

Thread Closed

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)