Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Real Soccer Haxball League

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nabór na selekcjonera
08-01-2018, 00:47 (This post was last modified: 08-01-2018, 00:57 by Mateo.)
Nabór na selekcjonera
Rozpoczynamy kolejny nabór na selekcjonera kadry. Po zwycięstwie w #5 edycji Nations Cup apetyty i oczekiwania rosną. Czy jako pierwsza drużyna obronimy tytuł? Wszystko okaże się w najbliższych kilku miesiącach. Najpierw wybierzemy kapitana reprezentacji.

Prawo do ponownej aplikacji na stanowisko selekcjonera posiada Makumba. Ponadto na selekcjonera może zgłosić się każdy. Za wybór trenera odpowie Administracja oraz grono kapitanów spośród czterech najlepszych polskich drużyn w obecnych rozgrywkach na forum RSHL.

Czekamy więc na Wasze zgłoszenia według określonego wzoru:

Code:
[b]Nick:[/b]
[b]Znajomość zagranicznych lig i graczy:[/b]
[b]Znajomość języka angielskiego:[/b]
[b]Rozeznanie wśród zawodników RSHL:[/b]
[b]Wizja kadry pod Twoją opieką:[/b]
[b]Dlaczego to właśnie Ty powinieneś zostać wybrany na to stanowisko?:[/b]

Na zgłoszenia macie czas do 21 stycznia, godz. 23:59!

Do 28 stycznia poznamy już selekcjonera kadry, następnie trener otrzyma trzy tygodnie na wszelakie testy do kadry. Do 23 lutego będzie musiał on podać ostateczną kadrę na turniej.

Pozdrawiamy,
Administracja RSHL
Gadu Gadu
Find all posts by this user
Quote this message in a reply
Reklama
14-01-2018, 23:17
RE: Nabór na selekcjonera
Nick: hikariare
Znajomość zagranicznych lig i graczy: Wygrałem 2 razy ligę WAH, więc doświadczenie mam dość spore
Znajomość języka angielskiego: Bardzo dobra
Rozeznanie wśród zawodników RSHL: Zagrałem setki spotkań z każdym zawodnikiem na RSHL, komentowałem wiele spotkań, więc widziałem praktycznie każdego zawodnika i wiem jak kto się prezentuje.
Wizja kadry pod Twoją opieką: Nie ma co owijać w bawełnę, mam mniej więcej przygotowaną grupę selekcyjną (z zaproszeń) oraz oczywiście wypada zrobić kwalifikacje otwarte, w których również rozważę różne możliwości.
Dlaczego to właśnie Ty powinieneś zostać wybrany na to stanowisko?: Nie ma co zbytnio się tutaj rozpisywać. Uważam, że pod moim okiem kadra nie tylko zdobędzie mistrzostwo, ale będzie również grała przyjemną dla oka piłkę. W kulki gram już wiele lat, jestem bardzo doświadczonym graczem więc o moją ocenę poszczególnych graczy nie będzie można narzekać, nie wiem co mógłbym tutaj więcej napisać, po prostu gwarantuję zwycięstwo Wink2

[Image: d6498504e099063e19ea142876df1ff7.png]
[Image: 7533c5c67cf9f53f2a81277cf6b2ee50.png]
Gadu Gadu
9 hours ago (This post was last modified: 9 hours ago by Makumba.)
RE: Nabór na selekcjonera
Nick: Makumba
Znajomość zagranicznych lig i graczy: Jest
Znajomość języka angielskiego: Tak średnio bym powiedział
Rozeznanie wśród zawodników RSHL: Jest
Wizja kadry pod Twoją opieką: Wiem, jakie błędy popełniłem w poprzednim NC, wyciągnąłem z nich wnioski i nie zamierzam ich popełnić ponownie w następnej edycji turnieju.
Dlaczego to właśnie Ty powinieneś zostać wybrany na to stanowisko?: Żaden poważny kandydat się nie zgłosił, więc musiałem wkroczyć do akcji :/
Gadu Gadu

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)