Nagroda Fair Play [Przeniesione przez elChito]
Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Real Soccer Haxball League

Thread Closed
Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
04-07-2016, 16:11
Cześć, proponuje wprowadzenie nagrody fair play. Każdy mógłby zgłosić kandydaturę danego zespołu w tej kategorii a potem użytkownicy wybieraliby ten zespół, który najbardziej na tą nagrodę zasłużył (ze względu na okoliczności, zachowanie zawodników etc.) Byłaby to pewna motywacja do zachowań dzięki którym wszystkim będzie się żyło lepiej Smile

Wspaniale jest świętować sukces, natomiast ważniejsze jest, aby wyciągnąć wnioski z porażki.
Gadu Gadu
Find all posts by this user

Reklama
04-07-2016, 16:45
RE: Nagroda Fair Play
Nominuje eT Kappa Clownfiesta

Hannibal Lecter edited 07-07-2016 13:47 this post because:

20% spam

Gadu Gadu

04-07-2016, 16:49
Coś takiego w ogóle nie powinno być potrzebne. Nigdy nie zrozumiem jak można w grze w kulki grać wbrew zasadom fair play. Niestety żyjemy w takich czasach, że nawet komentatorzy w telewizji używają sformułowań typu: "Zawodnik X powinien przewrócić się w tej sytuacji, byłoby z tego więcej korzyści". Paranoja. Jednak jeśli taka nagroda zmobilizuje jakichś zwyrodnialców do sprawiedliwej gry, to pomysł jak najbardziej wart zrealizowania.

Czy to ptak? Czy samolot?
NIE!
To RATINHO!

[Image: 2m82tc0.jpg]

05-08-2016, 03:31 (This post was last modified: 05-08-2016, 03:32 by Niewierny_Tomasz.)
Ja wprowadziłbym jeszcze jakieś specjalne rangi, może sygnatury dla zdobywców nagrody Fair Play. ;p Ot, żeby zwycięzcy coś z tego mieli i żeby innym żal dupę ściskał, że ktoś ma coś, czego nie mam ja. Jednocześnie byłaby to swoista motywacja do konkurencji w następnym sezonie dla innych. Wink2

"Wolność - wszystkim dobrym ludziom wszędzie, 
oddam wam szczęście, a u mnie jakoś będzie."

07-09-2016, 15:00
s14 się zbliża, czekamy na decyzję.

[Image: 7fXbY98.jpg]

WP NWO SMH ZM BR IN FCD FR LG PTHC VV North Korea Iceland

"Nabierz skilla albo zgiń"

"Haters gonna hate" & "Psy szczekają, karawana idzie dalej"
Gadu Gadu
Visit this user's website Find all posts by this user

10-09-2016, 10:27 (This post was last modified: 10-09-2016, 10:32 by elCheetos.)
Na chwilę obecną odrzucam, ale możliwe, że coś takiego pojawi się w jednej z kategorii na Wielką Galę RSHL Smile

W razie jakichkolwiek pytań, piszcie GG: 41081443.

Gadu Gadu

Thread Closed

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)