Nicki graczy na oficjalnych meczach ligowych [Przeniesione przez IL FARAONE]
Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Real Soccer Haxball League

Thread Closed
Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
21-07-2015, 22:00
Zwracam się z propozycją, aby nałożyć na oficjalnych meczach ligowych obowiązek gry pod aktualnym nickiem na forum. Mocno ułatwi to pracę statystykom, a i pozwoli unikać nieporozumień do jakich coraz częściej dochodzi.

Co innego "konciak - konciakowski" - każdy wie o kogo chodzi, a co innego jeśli gość gra ligówkę pod nickiem M, a w drużynie jest 3 graczy których można z tym skojarzyć. Dzisiaj byłem bliski wpisania walkowera dla Polski w meczu z Hondurasem, bo w protokole widniał Bless, który nie jest zawodnikiem tej ekipy wg ligpace. Dopiero Ses wyprowadził mnie z błędu i powiedział że gracz zmienił nick.

Po coś chyba są używane te nicki na forum. Nie chcecie z jakichś powodów grać na Playu to nie grajcie, ale szanujcie pracę i czas statystyków :p

[Image: 13530db194.gif]
                                 PT[Image: 46dance.gif]HC
Gadu Gadu
Find all posts by this user

Reklama
21-07-2015, 22:03
RE: Nicki graczy na oficjalnych meczach ligowych
Popieram, na prawdę ułatwia to robotę statystykom, a także niweluje wszelkie nieporozumienia, dopiero po meczu z Koreą Północną zaczaiłem, kim jest ten tajemniczy M.

Gadu Gadu

21-07-2015, 22:27
Uważam, iż każdy statystyk na tym forum wie, że ja to Prins. Uważam propozycję za zbędną, chyba że wprowadzić to do tych graczy, których nick nie jest dla statystyków oczywisty. Smile

[Image: 9776707_nowasygnaturka.jpg]

[Image: 25532171_1912104808804207_20218288138867...e=5AC7A4CB]
Gadu Gadu

21-07-2015, 22:41
Właśnie, można grac na nicku podobnym, z jakim się jest kojarzonym, ale jednak nie każdy wie że VNM to jest bless itd.
@Robert Jez #81 po co zmieniałes nick, skoro grasz na swoim poprzednim?

Uważam że cos w stylu: konciak gra na nicku konciakowski powinno byc dozwolone, ale ze gracz gra na nicku zupelnie innym, niz jego OBECNY nick(np. VNM gra pod nickiem bless) powinno byc zabronione
Gadu Gadu

21-07-2015, 22:44
Właśnie o to chodzi Prince, że Ciebie znają, ale jest jeszcze blisko 2tys. innych użytkownikówBiggrin.
Popieram propozycje, nie będzie niedomówień i zastanawiania się kto to jest, a i taki konciak przestanie sobie żarty strugać!

[Image: 24w53xt.jpg]
Gadu Gadu

21-07-2015, 22:52 (This post was last modified: 21-07-2015, 22:54 by Red Cafe.)
Dla mnie punkt z regulaminu jest dość jasny, jednak niestosowanie się do niego za pierwszym razem nie powinno skutkować walkowerem, nie przesadzajmy. Jedno upomnienie, że należy grać pod tym samym/podobnym nickiem, co na forum i dopiero wtedy można wyciągać jakieś poważniejsze konsekwencje.

Co do Milanisty, to z tego co kojarzę, był jeden problem z jego nickiem, bo na RSHL musisz mieć nick na minimum 3 litery. Stąd jakieś wynalazki a la M123 itd. Choć możnaby uprzedzić administrację i statystyków, że Milan=M, żeby nie było niedomówień. Kiedyś z tego, co kojarzę była taka informacja, ale teraz administracja mocno się zmieniła, skład statystyków widocznie również, stąd pewnie te nieporozumienia.

EDIT: A co do zmian nazwy użytkownika na forum, a potem grze na lidze na starym nicku - nie bardzo jestem w stanie zrozumieć, dlaczego zmienia się nick, skoro potem i tak gra się na tym starym. Ale sporo osób tak robi, więc widocznie coś ludzie w tym widzą, choć sam nie jestem w stanie zrozumieć co.

[Image: py38lc.jpg]
Gadu Gadu

21-07-2015, 22:53
W pełni popieram tutaj Camilosa Smile zaczynam być arbitrem i nie chce mieć potem takich nieprzyjemności. Biggrin

21-07-2015, 23:00
a może by tak nałożyć obowiązek na sędziów/trenerów żeby sprawdzali nicki pod ktorymi grają zawodnicy? Tak jak to jest z koszulkami

„I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice”
Gadu Gadu

21-07-2015, 23:13
(21-07-2015, 22:46)Cas Wrote: http://rshl.eu/Thread-Regulamin-RSHL-Sum...1#pid70931

III. 12.
Zawodnicy, podczas spotkań oficjalnych, muszą występować pod tym samym lub jednoznacznie kojarzącym się nickiem, jaki mają na forum.
___
Panie administratorze...

Regulamin bardzo dobrze znam, dlatego podpisuje się pod propozycją:

(21-07-2015, 22:00)Camilos Wrote: Zwracam się z propozycją, aby nałożyć na oficjalnych meczach ligowych obowiązek gry pod aktualnym nickiem na forum.

Zamiast:

III. 12.
Zawodnicy, podczas spotkań oficjalnych, muszą występować pod tym samym lub jednoznacznie kojarzącym się nickiem, jaki mają na forum.

[Image: 24w53xt.jpg]
Gadu Gadu

21-07-2015, 23:30 (This post was last modified: 21-07-2015, 23:30 by Camilos.)
I teraz pytanie - czy ja jako statystyk MUSZĘ wiedzieć że M. to Milanista, a VNM to Bless? Prince - po kij zmieniasz nick, a występujesz dalej pod starym? I po co nam PLAY skoro już nikt nie rozgrywa tam meczów, chociaż może pytanie powinno brzmieć dlaczego nie rozgrywamy tam ligówek?

[Image: 13530db194.gif]
                                 PT[Image: 46dance.gif]HC
Gadu Gadu

Thread Closed

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)