Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Real Soccer Haxball League

Thread Closed
Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowa propozycja odnośnie podziału druży [Przeniesione przez Mateo]
30-12-2016, 16:48
Nowa propozycja odnośnie podziału druży [Przeniesione przez Mateo]
Wpadła mi do głowy jeszcze inna opcja niż trzy pozostałe. Byłaby ona nieco zmodyfikowaną wersją rozgrywek polskiej ekstraklasy. Mianowicie do rozgrywek kwalifikowałyby się wszystkie zespoły i grały w wspólnej lidze. Wszyscy graliby w jednej lidze ale tylko jeden raz każdy z każdym ( bez rewanżów ). Po rozegraniu tych spotkań liga zostałaby podzielona na ML i IL ( tak jak to jest w przypadku ekstraklasy grupa mistrzowska i spadkowa ). Po podziale na dwie ligi reszta odbywała by się po staremu czyli każdy z każdym z danej ligi grałby dwa mecze. Myślę, że nie jest do głupi pomysł, a dodatkowo mógłby urozmaicić rozgrywki. Napiszcie co o tym sądzicie Smile
Gadu Gadu
Find all posts by this user

Reklama
30-12-2016, 16:50 (This post was last modified: 30-12-2016, 16:51 by marO.)
RE: Nowa propozycja odnośnie podziału druży
"Po podziale na dwie ligi reszta odbywała by się po staremu czyli każdy z każdym z danej ligi grałby dwa mecze."
Jeśli dobrze rozumiem, to Ty po podziale chcesz, żeby było mecz + rewanż? Jeśli tak to jestem za całym pomysłem z wyjątkiem tego jednego punktu. Biggrin
Byłbym za tym, by po podziale z grupy mistrzowskiej i spadkowej każdy z każdym zagrał jeden mecz. Tongue
Gadu Gadu

30-12-2016, 16:54
Niebyłby to za długi sezon? Ja myślę, że trochę jest za duże ryzyko, drużyny mogłyby się rozwiązywać, aczkolwiek podział na GM i GS to ciekawy pomysł.

Haxball to jest nierozłączna część życia.
Waleczne Modliszki, Polish Skills (sezon 15,16), Death Eaters (s 16), Trener Akademii Defenders of Democracy
Gadu Gadu

30-12-2016, 16:55
No to juz powiedzmy gwestia do obgadania. Zalezy czy chcemy szybko konczyc sezon czy raczej nam sie nie spieszy. Mysle ze to byloby tez zalezne od liczby druzyn w lidze, bo jesli byloby ich duzo to faktycznie lepiej by po podziale grac tylko 1 mecz kazdy z kazdym
Gadu Gadu

30-12-2016, 16:58
Liczmy, że zespołów będzie około 14/16. Ankietę trzeba by było dodać, czy długi sezon, czy jednak krótki.

Haxball to jest nierozłączna część życia.
Waleczne Modliszki, Polish Skills (sezon 15,16), Death Eaters (s 16), Trener Akademii Defenders of Democracy
Gadu Gadu

30-12-2016, 17:07
W dalszym ciągu uważam, że nie należy dopuszczać do starć takich drużyn, w których nikt jeszcze nie zagrał ani jednego ligowego spotkania z teamami bijącymi się o majstra. Dwie ligi od początku.
Gadu Gadu

30-12-2016, 17:56
Zawsze mozna potraktowac ta pierwsza ture jako eliminacje i w drugiej fazie zagrac ten mecz z rewanzem gdzie punkty liczone bylyby od zera. Tylko wtedy faktycznie zajeloby to nieco wiecej czasu
Gadu Gadu

30-12-2016, 18:11
Kiedyś proponowałem to samo. Jedna liga, później podział na grupę mistrzowską i spadkową Wink2

[Image: tumblr_static_tumblr_static_eqcvjgy7p88w...8s_640.gif]
Gadu Gadu

30-12-2016, 18:47
Za późno, decyzja o systemie rozgrywek została już podjęta. Zamykam.
Gadu Gadu

Thread Closed

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)