Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Real Soccer Haxball League

Thread Closed
Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowa ranga [Przeniesione przez Mateo]
18-12-2016, 14:16
Nowa ranga [Przeniesione przez Mateo]
Witam, chciałbym się jakoś zaangażować w życie forum, więc wychodzę z propozycją utworzenia nowej rangi.
Jaka to ranga?
  Otóż z tego co wiem propozycja padała już kiedyś, ale tylko nieoficjalnie. Myślę, że powinna zostać wprowadzona ranga weteran, po to aby odróżnić, tych co są na forum od początku, od tych co są nowi (jak ja), lub też od tych co dołączyli przed rokiem czy jeszcze później. Jeśli się nie mylę forum istnieje od ok. 4 lat, więc warto by było wyróżnić, tych co byli od początku i się zaangażowali.
Jakby miał się odbywać przydział do rangi?  
  Taka decyzja powinna zostać podjęta przez organizatorów, aczkolwiek według mnie przynajmniej 3 lata. Ślijcie swoje opinie, chętnie poczytam, może ranga wcale nie potrzebna.
Pozdrawiam.
Gadu Gadu
Find all posts by this user

Reklama
18-12-2016, 15:47
RE: Nowa ranga
Zawsze cos nowego, co by chociaz troche urozmaicilo forum. Tego typu rzeczy sa np u streamerow, gdzie ci co sa najdluzej subskrybentami maja odpowiednie oznaczenie. Takze ja jestem za
Gadu Gadu

18-12-2016, 16:47
Można rozważyć, choć to się częściowo pokrywa z istniejącą już rangą "Zasłużony". No i sporo trupów z szafy, graczy nieaktywnych od dawna by podostawało taką rangę. No bo przecież są od początku.

Imo lepszą opcją byłoby zrobienie w drugą stronę, oznaczenia "Junior" dla świeżych na forum, które utrzymywałoby się przez jakiś czas po rejestracji i znikało np. po miesiącu.
Gadu Gadu

18-12-2016, 18:14
Co do rangi to pomysł Aki jak najbardziej ok, ranga Świeżak i znika automatycznie po miesiącu.
Co do Weterana troche bezsensu - ci którzy przysłużyli się forum mają zasłużonego a co do nagradzania po prostu za bycie miały być wyróżnienia które niestety umilkły ale mam nadzieję że za niedługo wszystko ruszySmile.

[Image: 24w53xt.jpg]
Gadu Gadu

18-12-2016, 18:40
Właśnie, Marek przytoczył ciekawą kwestię - co z tymi wyróżnieniami za ilość rozegranych meczów, które miały być kilka miesięcy temu przyznane? Biggrin

[Image: 9776707_nowasygnaturka.jpg]

[Image: 25532171_1912104808804207_20218288138867...e=5AC7A4CB]
Gadu Gadu

20-12-2016, 17:06
Wydaje mi się, że jeśli ktoś jest nowy na forum, to od razu jest widoczny na tle "weteranów". Każdy, kto jest na tym forum dłużej, od razu rozpoznaje po nickach, kto jest dłużej na forum, a kto dopiero rozpoczyna swoją przygodę. Do tego mamy już podobną rangę "Zasłużonego", która też niejako jest nadawana ludziom z dużym stażem, ale udzielającym się na forum. Myślę, że druga podobna ranga jest zbędna.

Póki co odrzucam propozycję.
Gadu Gadu

Thread Closed

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)