Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem
zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.
Real Soccer Haxball League

Thread Closed
Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy selekcjoner - Zgłoszenia
30-06-2015, 19:08
Nowy selekcjoner - Zgłoszenia
Informacji o żadnym zbliżającym się turnieju nie mamy, ale chcemy dać nowemu trenerowi więcej czasu na przygotowanie kadry. Także wybieramy nowego trenera kadry. Osoba taka musi się cieszyć dobrą opinią na forum, mieć dobry przegląd zawodników, a także potrafić ich umiejętnie wyselekcjonować i poprowadzić do triumfów w wszelkich międzynarodowych rozgrywkach. W końcu chyba nikt nie ma wątpliwości, że potencjał naszej kadry jest ogromny.

W tym temacie proszę chętnych o składanie swoich podań. W drugim etapie, o tym, kto zostanie nowym trenerem kadry RSHL, zadecyduje skład administracji + trenerzy NIEROZWIĄZANYCH zespołów z sezonu 10.

Termin składania podań upływa 7.07.2015 godzina 23:59

Kandydatów proszę o zastosowanie się do poniższego schematu:

Quote:Nick: .......
Znajomość zagranicznych lig i graczy: .....
Znajomość języka angielskiego: .....
Rozeznanie wśród zawodników RSHL: .....
Wizja kadry pod Twoją opieką: .....
Dlaczego to właśnie Ty powinieneś zostać wybrany na to stanowisko?: ....
Gadu Gadu
Find all posts by this user

Reklama
30-06-2015, 19:35
RE: Nowy selekcjoner - Zgłoszenia
Nick: Luisito

Znajomość zagranicznych lig i graczy: Średnia

Znajomość języka angielskiego: Dobra, potrafię się dogadać.

Rozeznanie wśród zawodników RSHL: Bardzo dobre. Częste publiki swego czasu, 2 lata na forum, więc wiem co kto sobą reprezentuje.

Wizja kadry pod Twoją opieką: Mieszanka starych wyjadaczy i nowych talentów

Dlaczego to właśnie Ty powinieneś zostać wybrany na to stanowisko?: Posiadam długi staż na forum, jestem bezkonfliktowy i trzymam się raczej z dala od forumowego zgiełku, skupiając się bardziej na grze. Utrzymuje Zebry przy życiu od pierwszego sezonu, raczej bez większych sukcesów, ale za to z dobrą atmosferą, którą cenię sobie najbardziej.

[Image: 6on11w.gif]
Gadu Gadu
Visit this user's website Find all posts by this user

01-07-2015, 08:26
Nick: Pakero

Znajomość zagranicznych lig i graczy: Niska, kwestia zapoznania sieSmile

Znajomość języka angielskiego: Bardzo dobraSmile

Rozeznanie wśród zawodników RSHL: Bardzo dobreSmile

Wizja kadry pod Twoją opieką: Na pewno pojawią się w niej osoby, które na to zaslugują- nie bedzie "kolesiostwa"Smile. Sam pozostane w kadrze tylko i wylacznie jako selekjconer.

Dlaczego to właśnie Ty powinieneś zostać wybrany na to stanowisko?: Wydaje mi sie, że jest potrzebna nowa osoba na tym stanowisku, nowe rozwiązania, moze nowy styl gry? W kazdym razie planuje sprawdzic wiele osob, skladow i roznych kombinacji.
Gadu Gadu

01-07-2015, 08:59
Nick: Maggio
Znajomość zagranicznych lig i graczy: Dobra, swojego czasu patrzyłem i grałem
Znajomość języka angielskiego: Bardzo dobra
Rozeznanie wśród zawodników RSHL: Bardzo dobre (od sezonu 0)
Wizja kadry pod Twoją opieką: Brak kolesiostwa, myślę, że meczowa czwórka będzie w miarę taka sama, aby się zgrać.
Dlaczego to właśnie Ty powinieneś zostać wybrany na to stanowisko?: Jestem tu już długo, na pewno pod moim okiem kadra będzie inna niż dotychczas, może warto spróbować.
Gadu Gadu

06-07-2015, 16:13
Nick: The Professor
Znajomość zagranicznych lig i graczy: Spora nie znacznie miejsza od Luisa Biggrin
Znajomość języka angielskiego: Bdb
Rozeznanie wśród zawodników RSHL: Bardzo dobre.
Wizja kadry pod Twoją opieką: Uczestnictwa w każdej imprezie , zdobywanie wielu trofea .
Dlaczego to właśnie Ty powinieneś zostać wybrany na to stanowisko?: Bo ludzie mnie kochają , i wiedzą , że jestem drugim Jackiem Gmochem w innym tego stopniu rodzaju Smile

Gadu Gadu

06-07-2015, 17:46 (This post was last modified: 06-07-2015, 17:47 by SALAKE.)
Nick: SALAKE
Znajomość zagranicznych lig i graczy: Nie mam z tym problemu. Znam wszystkie drużyny od A do Z.
Znajomość języka angielskiego: Yes, of course
Rozeznanie wśród zawodników RSHL: Żadne sztuczki zawodników nie są mi obce.
Wizja kadry pod Twoją opieką: Moja kadra będzie grała widowiskowy haxball i będzie zrzeszać najlepszych zawodników haxball.com.
Dlaczego to właśnie Ty powinieneś zostać wybrany na to stanowisko?: Uważam, że posiadam największy wachlarz umiejętności oraz przywództwa ze wszystkich obecnych kandydatów.

IDEALNY KANDYDAT NA GORSZE CZASY
Gadu Gadu

07-07-2015, 11:04
Nick: WillianCFC
Znajomość zagranicznych lig i graczy: Raczej słaba, ale zawsze można ją poprawić.
Znajomość języka angielskiego: Dogadam się.
Rozeznanie wśród zawodników RSHL: Myślę, że dobre, jestem tu od początku więc wiem, kogo na co stać.
Wizja kadry pod Twoją opieką: Doświadczenie, ale także młodość i wszyscy, którzy przede wszystkim na kadrę zasłużyli w dużym stopniu.
Dlaczego to właśnie Ty powinieneś zostać wybrany na to stanowisko?:Myślę, że powiew młodości mojej osoby dobrze zrobiłby naszym kadrowiczom.
Gadu Gadu

07-07-2015, 16:21
Znajomość zagranicznych lig i graczy: Znam ludzi, ludzie znają mnie, zaznajomienie się ze sceną europejskiego RSa, przy mojej siatce znajomości nie powinno byc problemem.
Znajomość języka angielskiego: 10/10
Rozeznanie wśród zawodników RSHL: Wiem kto potrafi grać, a kto tylko gada że grać potrafi.
Wizja kadry pod Twoją opieką: Solidna, grająca efektywny (czasami może i efektowny) haxball.
Dlaczego to właśnie Ty powinieneś zostać wybrany na to stanowisko?: Jestem chyba jedyną sensowną opcją z osób które się aktualnie zgłosiły na to stanowisko. Mam doświadczenie i w trenerce jak i w samej grze (nie tylko na RS'ie). Polski RS stoi w miejscu, zaś europejski cały czas się rozwija, nadszedł czas to zmienić, koniec przeruchanych za przeproszeniem szablonów gry na Real Soccerze których uzywacie od 10 sezonów.
Gadu Gadu

07-07-2015, 22:49
Nick: Moviement
Znajomość zagranicznych lig i graczy: Znam Jaśko, może być? Biggrin A tak poważnie, na razie żadna i to duży minus, ale jak ktoś tu napisał, kwestia zapoznania się.
Znajomość języka angielskiego: Prawie perfect, jednak będąc szczerym zdarzają mi się błędy, czasami nieporozumienia.
Rozeznanie wśród zawodników RSHL: Też średnie, jestem świeżym użytkownikiem.
Wizja kadry pod Twoją opieką: Zamierzam wciskać się na każdy room publiczny, zamierzam obserwować tam, gdzie mnie wpuszczą, a następnie dopasować określonych zawodników do stylu gry.
Nie, nie mojego stylu gry. Będę analizował grę poszczególnych zawodników i dopasowywał ich wzajemnie, tak żeby się dopełniali. (Wiem, że to tylko kulki, zdaję sobie z tego sprawę)
A tłumaczenie - ZAWODNICY O PODOBNYM STYLU BĘDĄ GRALI ZE SOBĄ.
Dlaczego to właśnie Ty powinieneś zostać wybrany na to stanowisko?: Dlaczego osoba, której jedynym osiągnięciem był rozwiązany klub, powinna zostać wybrana?
Ponieważ umiem obiektywnie dostrzec to, czego inni zdają się unikać. Mowa o tym, że tworząc jeszcze KN, w ciągu miesiąca znalazłem trzy perełki, jeszcze nieokiełznane.
Pierwsza, był to Paddington, który praktycznie grał na samych publikach, jeśli dobrze pamiętam. Ja, wiadomo, byłem żółtodziobem (nadal zresztą jestem), dlatego pozwoliłem
Polakowi wziąć go do siebie, wręcz zachęcałem. Nie wiem, jak potoczyła się jego kariera, ale grał później na poziomie.
Drugiej osoby nie mogę przypisać sobie, bo staż tutaj ma dłuższy ode mnie. Jednak to mój mały sukces, bo wszyscy odradzali mi tego zawodnika. Był to Farbqa, w którym widziałem
rozumienie fizyki tej gry. Teraz patrzę na jego grę w repce, wygrywa 90% pojedynków 1v1, rozgrywa, strzela.
Trzeciej osoby też nie mogę sobie przypisać, był to Fes. Na razie wszystko przed nim, ale mogę Was zapewnić, że będzie w czołówce tego forum.
Śmieszy mnie to, co piszą osoby nade mną. Mają dłuższy staż, lepiej grają, znają więcej osób, ale niektórzy chyba nie zdają sobie do końca sprawy z tego co piszą.
Przykładowo, ktoś napisał, że przez 10 sezonów nasza repka gra tak samo... Byłem tutaj na chwilę chyba trzy sezony temu, porównując ogólną grę rshl wtedy i teraz - widać dużą różnicę.
Większość napisała, że połączy starych wyjadaczy z nowością, o co w tym chodzi? Nie rozumiem, bardziej doświadczeni użytkownicy szybciej się męczą, bo dłużej grają, czy co?
Dlaczego nie ułożyć kadry z najbardziej nadających się do tego jakościowo zawodników (Takie rzeczy też pisali, nie ukrywam, najbardziej sensowne co tutaj przeczytałem)?

Nie miałem tak się rozpisać, ale akurat mam wenę i brak lepszych rzeczy do roboty. Ciężko się w tym połapać bo robiłem to spontanicznie. Niech nikt nie odbiera tego jako atak w swoją stronę, proszę.

[Image: 3b9ec8c5588f4e6c97505ea513d9b274.png]
Gadu Gadu

07-07-2015, 23:34
zamknij morde movjement
Gadu Gadu

Thread Closed

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)