Witaj gościu! Nie jesteś zalogowany na forum, więc możesz nie mieć dostępu do niektórych z jego funkcji! Aby rozwiązać ten problem

12.03.2013

Długie przygotowania, prosta selekcja i wprost błyskawiczna i sumienna praca redakcji dała ten poniższy owoc. Panie i Panowie! Z dumą ogłaszam pierwszy numer „Przeglądu RealSoccerowego”! Jako redaktor naczelny zapraszam wszystkich do wspaniałej lektury. Będzie głównie o meczach, nad których opisami dbają Suriel, Luis Suarez i Stephan El Shaarawy. Poczytacie wywiad z waszym ulubionym adminem Morisem przeprowadzony przez Suriela. Garibaldi podzieli się z wami swoimi spostrzeżeniami, a na koniec zapraszam was do działu „Plotki transferowe”, pisanego trochę z jajem. Życzę miłego czytania!

Red. Nacz. Oleg Shatov

Major League: Trampkarze remisują w szlagierze!

W IX kolejce Major League Zespół Trampkarzy zremisował bezbramkowo z drużyną Sky Silent. W Wyjściowym składzie obu drużyn znalazło się wiele gwiazd jak np. Red Cafe , Pootie tang czy Schlest przez wielu nazywany bliżej nieokreślonym wyrobem mięsnym. Mecz obfitował w dużo porządnych akcji poprzedzonych niezłymi klepkami lecz bramkarze obu drużyn pozostali nie wzruszeni. Cały mecz przeważała drużyna Sky Silent. W pierwszej połowie spędzili na stronie Trampkarzy aż 64 % czasu a w drugiej nieznacznie bo tylko 47% a Trampkarze spędzili na stronie Sky tylko 37% meczu. Musze pogratulować Red Cafe za dużą ilość celnych podań. Gdyby w drużynie Sky Silent grało czterech Red Cafe to wynik mógłby być zupełnie inny. Najwięcej strzałów na bramkę dla Sky oddał HTP a dla Trampków Pootie tang. Zimel odwalił dobrą robotę sędziując porządnie mecz. Nie było żadnych spin. Dzieci aluminiowej piniaty się nie uaktywniły co tylko sprawiło ten mecz jeszcze przyjemniejszym do oglądania. Mecz oceniam na zasłużone 8,5 w skali do 10 punktów. Życzę żeby w większej ilości spotkań była równa gra do ostatniej minuty.

Suriel

IX kolejka

Nazwy drużyn i wynik: Northside Rangers 1 – 0 (0 – 0) King Gladiators
Strzelcy: RawR [09:29]
Asystenci: Moris [09:29]
Kartki: -------
Sędzia meczu: Początkowo PH Ganso, który musiał opuścić mecz. Do końca meczu zastąpił go Angel.

W pierwszej połowie mecz był bardzo wyrównany. Obie drużyny przeprowadziły dużo akcji . Zarówno King Gladiators, jak i Northside Rangers mieli swoje okazje bramkowe. Jednak albo brakowało im szczęścia pod bramką rywala, albo kogoś kto mógłby zakończyć celnym strzałem całą akcje. Po tak wyrównanej pierwszej połowie utrzymał się początkowy wynik 0 – 0.
W drugiej połowie sytuacja znacznie się zmieniła, drużyna Northside Rangers zaczęła dyktować tempo meczu i nie pozwoliła przeciwnikom dojść do sytuacji bramowych. W 10 minucie meczu bramkę po dograniu Morisa z rzutu rożnego strzelił RawR i ustalił wynik spotkania. King Gladiators pomimo swoich akcji nie mogła już zdobyć gola i mecz zakończył się wynikiem 1 – 0 dla Northside.

Nazwy drużyn i wynik: ProVet3rans vs. Executors Team
Wynik: 1:1
Strzelcy: Zimel [13:26], słonik [15:09]
Asystenci: V.Moses [13:26], Fabregas [4] [15:09]
Żółte kartki: haq [13:19]
Sędzia: Tello

Na początku ProVet3rans zdecydowanie przeważało, to oni cały czas atakowali i mieli piłkę. Executors Team nie stworzyli żadnej akcji, w której mogli by strzelić gola, w przeciwieństwie do przeciwników, którzy mieli ich wiele. Po zmianie stron mecz zrobił się wyrównany. Obie drużyny wymieniały się akcjami aż w 14 minucie bramkę strzelił Zimel dla ProVet3rans. Po tym golu przeciwnicy się obudzili i zaczęli konstruować coraz lepsze akcje. W końcu Executors Team strzelili gola na 1 -1. Autorem bramki był Fabregas[4]. Był to ostatni gol w tym meczu.

X kolejka

Nazwy drużyn i wynik: Sky Silent 1 - 0 Northside Rangers
Strzelcy: BAQ1988 (9:10)
Asystenci: gallard (9:10)
Karti: gallard (15:43 żółta)
Sędzia: schlest
W pierwszej połowie mecz był wyrównany i praktycznie nic się nie działo. Obie drużyny przeprowadziły wiele akcji, ale żadna nie zakończyła się golem.
Na początku drugiej połowy obudzili się gracze Sky Silent, w 9:10 minucie BAQ1988 po ‘’rozklepaniu rywala’’ z gallardem strzelił bramkę dla swojej drużyny. Prowadzący zdołali dowieść korzystny wynik do końca meczu, który zakończył się wynikiem 1 -0 dla Sky Silent.

Nazwy drużyn i wynik: ProVet3rans 1 - 0 King Gladiators
Strzelcy: Hakaes (13:24)
Asystenci: Zimel (13:24)
Kartki: 12:04 (Zimel żółta)
Sędzia meczu: schlest
W pierwszej części tego spotkania obie drużyny grały spokojnie, przeprowadzając swoje akcje i nie dając rywalowi strzelić gola.
W drugiej połowie gra stała się bardziej emocjonująca, zespoły szybko atakowały i przeprowadzały składne akcje. W końcu w 13:24 minucie padła bramka dla ProVet3rans. Autorem bramki był Hakaes, który wykorzystał dogranie na pustą od Zimela. W meczu potem nic więcej się nie działo i mecz zakończył się wynikiem 1 – 0 .

Nazwy drużyn i wynik: Valenciano Club De Futbol 1 - 1 Executors Team
Strzelcy :mat66 [2:52], Iniesta [eT] - Samobój [9:40]
Asystenci: Iniesta [eT] [2:52], brak
Żółte kartki: Kasper Hämäläinen#19 [13:51 żółta]
Sędzia meczu:Red Cafe
Na początku meczu groźne zaczęli gracze Executors Team, którzy od razu ruszyli do ataku. Konstruowali oni dużo sytuacji, aż w końcu w 2:52 minucie bramkę dla eT strzelił mat66. Drużyna Valenciano Club De Futbol nie zdoła strzelić już gola i pierwsza część tego spotkania zakończyła się wynikiem 1 -0 dla Executors Team.
Druga połowa zrobiła się już bardziej wyrównana. Drużyna, która przegrywała zaczęła konstruować składne akcje, aż w 9:40 minucie meczu piłkę do własnej bramki skierował Iniesta[eT]. Obie drużyny nie zdołały już strzelić gola i mecz zakończył się wynikiem 1 -1.

Stephan El Shaarawy

Initial League: Zdziadziałe Zebry nie zwalniają tempa!

IX kolejka IL

Najciekawszym spotkaniem IX kolejki Initial League był mecz pomiędzy: Random Team, a Zdziadziałe Zebry F.C. Spotkanie to zakończyło się wynikiem 2:1 dla drużyny prowadzonej przez Polaka. Sędzią tego meczu był schlest, a hosterem był trener drużyny Zdziadziałych Zebr - Luisito. Gole dla rT strzelali: Polak i Konciak. Honorową bramkę dla Zdziadziałych Zebr zdobył Luisito. Zdecydowanie był to mecz na poziomie Major League.

Oto wyniki wszystkich spotkań IX kolejki:

Baku Baku Skład 3:0 TemporaryTeam1
Demony Haxa 2:1 Shadows Team
Paradise Team 1 : 0 FC HandMasters
Random Team 2 : 1 Zdziadziałe Zebry F.C.

Marcel103 (Shadows Team) - 1

W X kolejce Initial League odbył się tylko jeden mecz. Spotkanie Baku Baku Skład - Zdziadziałe Zebry F.C. zakończyło się pogromem ZZ aż 8:1. Sędzią meczu był schlest, natomiast hosterem był Luisito. Zawodnicy ZZ przeważali od początku do końca. Bramki w tym meczu dla Zdziadziałych Zebr strzelali: Chojrak (3), DrogBa (2), Suriel (2), Luisito (1). Honor Baku Baku w ostatnich sekundach uratował Garibaldi strzelając gola po szybkiej kontrze.

Luis Suarez

Tabela

Wywiad z Morisem: "Nie zabraniamy nikomu wyrażać swoich poglądów - ale róbmy to w sposób cywilizowany."

[Suriel] Witam Cię Moris!

[Moris] Witam szanownego pana Redaktora.

[Suriel] Zacznę od pierwszego pytania. Jak zaczęła się Twoja przygoda z Haxballem ?

[Moris] Poprzez forum kibiców gdyńskiej Arki, ktoś z forumowiczów podał link do gry i do rooma, to były święta Bożego Narodzenia 2010 roku. I tak to się zaczęło - najpierw ogarnięcie podstaw gry, a potem maniaczenie godzinami.

[Suriel] No dobrze ale Haxball to Gry na Classicu , Big i Huge. Więc co Cie skłoniło by zacząć grać na mapie real soccer i zostanie administratorem największego haxballowego forum Real Soccera ?

[Moris] No więc tak: po powrocie do Haxballa gdzieś w okolicach października 2012 roku grałem na różnego rodzaju mapkach, przeważnie 4fun (Speedgol, Handball, Basketball) i wszedłem na jeden z roomów Real Soccer. Spodobała mi się ta odmiana Haxballa i zacząłem grać tylko i wyłącznie na tej mapie (no i jeszcze w lidze Handballa, ale to szczególik). Gdzieś na przełomie listopada i grudnia niejaki Smutek założył ligę RS, która niestety z wielu powodów nie przetrwała i została zamknięta... Dwa lub trzy dni po zamknięciu rozmawiałem z RawRem o założeniu własnej ligi RS i wspólnymi siłami udało nam się tego dokonać (stare forum na rshl.4um.pl). Zaproponowaliśmy również stanowisko administratora Olegowi Shatovowi - trenerowi pierwszej drużyny RS w Polsce, na co się zgodził. No i tak to się chyba zaczęło.

[Suriel] Bardzo wyczerpująca odpowiedź. Nic dodać nic ująć więc przejdę od razu do kolejnego pytania. Czy są osoby z forum które darzysz większą sympatią. Ktoś z kim nie tylko rozmawiasz na tematy czysto haxballowe czy forumowe?

[Moris] Oczywiście, są takie osoby z którymi rozmawiam nie tylko na temat Haxballa, czy również RSHL, ale to nie ma nic do rzeczy, jeśli ta osoba przewini na forum. Staram się nie pozwalać na to, by na forum byli równi i równiejsi.

[Suriel] Wiele sie słyszy teraz o tak zwanej sprawie Minka. Słyszałem że jest on nakłaniany do wyzywania, trollowania innych graczy w zamian za transfer do jednej z topowych drużyn Major League nie wiem czy to prawda czy kłamstwo ale tu właśnie nachodzi mnie pytanie czy odniesiesz sie jakoś do tego. Czy w ogóle cokolwiek Ci wiadomo na ten temat?

[Moris] Administracja już wygłosiła swoją opinię w temacie na forum. Napiszę jeszcze raz - myślę, że nie warto zniżać się poniżej pewnego poziomu zachowania, by namawiać kogoś do trollowania innych graczy ligi w zamian za przejście do wyżej notowanego zespołu (co jak większość myślących userów wie, że ta opcja transferu jest tylko bajeczką). Nie zabraniamy nikomu wyrażać swoich poglądów - ale róbmy to w sposób cywilizowany.

[Suriel] W Takim razie ostatnie pytanie. Jeśli miałbyś opisać forum w maksymalnie 2 zdaniach to jak byś je opisał?

[Moris] Jestem niezwykle zadowolony z metamorfozy, jaką przeszła liga w ostatnim czasie - widać, że się prężnie rozwija i mam nadzieję, że wciąż będzie się liczyło sporą popularnością.

[Suriel] Bardzo dziękuje za Wywiad i życzę drużynie Northside Rangers wielu sukcesów oraz Tobie w dalszym zajmowaniu się wspaniałym forum.

Puchar RSHL - zwycięzca może być tylko jeden.

W pucharze RSHL udział wzięło 16 zespołów. z czego 2 w momencie losowania już nie istniały. Więc do rozgrywek przystąpiło 14 zespołów po 7 z każdej Ligi.

Wylosowane pary 1 rundy :
SkySilent 1 - 2 Northside Rangers
Valenciano Club De Futbol 0 - 6 Executors Team
River Park F.C. 0 - 3 Demony Haxa ( Walkower dla Drużyny Demonów Haxa)
Baku Baku Skład 0 - 4 Random Team
FC Trampkarze 11 - 0 Shadows Team
ProVet3rans 1 - 0 Paradise Team
F.C. MagicShoot 0 - 3 King Gladiators ( Walkower dla Drużyny King Gladiators)
Zdziadziałe Zebry F.C. 3 - 0 Sparta Team ( Walkower dla Drużyny Zdziadziałych Zebr F.C.)

Ćwierćfinałowe pary przedstawiały się następująco

FC Trampkarze 2 - 0 ProVet3rans
Zdziadziałe Zebry F.C. 2 - 3 Northside Rangers
Executors Team 0 - 0 Demony Haxa (Demony Haxa wygrały w Karnych 5:4)
Random Team 1 - 3 King Gladiators.

Można więc powiedzieć że półfinał Pucharu RSHL jest zdominowany przez drużyny z Major League. Jedyną ekipą z Initial League która pozostała w grze są Demony Haxa, które mogą sprawić niespodziankę. Nie pozostaje nic innego jak czekać na losowanie par półfinałowych.
Suriel

"Na tapecie Garibaldi"

Ach, czujecie to? Nie to nie zapach fiołków czy róż. To zapach ekskrementów wydzielanych przez spadkowiczów z Major League. Tak tak, kibice Valenciano, mogę sobie gadać bo jestem gimbem i nie wiecie gdzie mieszkam...

Nie stwierdziłem nic nowego o tym każdy wie.

Pogłoski mówią, że Valenciano ma zostać wysprzedane. Czyżby na RSHL zawitał drugi Józef Wojciechowski,a może w tym wypadku Ireneusz Król? Kto by się pchał w takie bagno. Jedno jest pewne – ten kto wyprostuje Valenciano będzie miał full kasy, wieczną sławę i moje uznanie.

Tymczasem Executors Team zremisowało z Valenciano. U jednych feta, zaś u drugich.. cóż nastroje, które by mogły panować gdyby do jednej celi wsadzić kibiców Legii i Widzewa. Nieprzyjemnie. Na miejscu Iniesty, który w jedną sekundę stał się najczęściej wykrzyczanym nickiem na Haxballu (również jednym z najczęściej powtarzanych dodatków do słowa „kurwa”) popełniłbym harakiri, zmienił nick, albo zwalił to na sędziego i na lagi.

Jednak nie będąc jednostronnym, trzeba przyznać, iż żałosnym jest by przeciwnicy sami sobie walnęli gola, by Valenciano zdobyło punkt. Initial League czeka!

Tymczasem kluby upadają jak kolejne bariery dobrego smaku na Shoutboxie. Random Team przelał czarę goryczy. Myśląc o tym, wyobrażam sobie jak do Polaka odzywa się Grucha z „Chłopaki nie płaczą” i rzecze: „ Coś ty kurwa zrobił?”

Teraz personalny wywód, przez niektórych boję się wejść na Gadu-Gadu. Co nie wejdę, to nowe zlecenia na filmixxy. Ludzie nie ma tyle wódki bym miał wenę na każdą waszą zachciankę. Rozpijacie mnie..recydywiści.

Wracając do Initial League, Baku-Baku znowu przegrało, ale trzeba przyznać w O WIELE LEPSZYM STYLU. Jednak fakt faktem klub jest w kryzysie. Możliwe, że niedługo zacznie się wyprzedaż. Ja widzę to tak.

-”Dzień dobry, co macie na sprzedaż!?”

-”Dla Pana mamy Ter Stegena, zapakować?”

-”Tak, proszę dorzucić jeszcze lekko używanego Garibaldiego.”

Smutne, a jakże prawdopodobne.

Czekam na tą III ligę, skoro w ML jest cienko, IL jest toporne, to w takim razie w przypadku klasy niżej będziemy mówić o masowym morderstwie. Ach już się cieszę na myśl o tych pretekstach do hejtowania! Tyle materiału!

Dobrze a teraz rebus w stylu Cezarego Olbrychta. Co to jest – Tec z literą? - Odpowiedź Tec – z – k(a) – Teczka – He He.

Garibaldi

Plotki transferowe

Cztery kluby Major League Biją się o Garibaldiego. Northside Rangers, Sky Silent , Trampkarze i King Gladiators. Chodzą słuchy że transfer miałby wynosić aż 25 mln. To więcej niż za Baksa77, który jak wiadomo przeniósł się z drużyny Trampkarzy do Baku Baku.

"Valenciano w uznaniu zasług Iniesty,ponoć proponują mu transfer do swojego klubu. Oferują mu 500 zł,4 skrzynki piwa "Karpackie" i ławkę rezerwowych z dost. do Internetu. Pierwsze negocjacje zostały rozlan...rozpoczęte. Agentem Iniesty jest niejaki Stanislav L."

Suriel w Trampkarzach? Po odejściu Baksa trener zespołu szuka godnego następcy dla swojego byłego, niezastąpionego strzelca. Czy napastnik Zdziadziałych Zebr, który w tym sezonie jest w wyśmienitej formie będzie odpowiednim wzmocnieniem?

кєѕιк☆ωaяιaт może niedługo wzmocnić zespół SkySilent’. Trener RedCafe jest rozczarowany przebiegiem obecnego sezonu dla swojego klubu i szuka nowych sposobów na odmienienie sytuacji. Może dlatego idealnym wzmocnieniem będzie były napastnik ProVet3rans, który razem z Gallardem byłby ciekawą opcją w ataku?

Oleg Shatov POSZUKUJE KLUBU! Zawodnik ten jest do kupienia za nędzne 5 mln! Od razu wzbudził niezwykłe zainteresowanie na rynku. Chcą go u siebie wszystkie teamy z Initial League oraz 3 zespoły z Major League: Northside Rangers, Executors Team, Valenciano Club Futbol. Sam zawodnik nie wyraził jeszcze swojej opinii na temat nowego klubu.

ter Stegen ponownie w Major League? Jest to bardzo prawdopodobne. Tego bardzo dobrego GK chcą pozyskać w swoje szeregi Sky Silent. Kwota za niego miałaby wynosić ok. 10 mln.